בע"ה ה' חשון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ערבים הטרידו יהודיות ותקפו יהודים שביקשו להגן עליהן

מספר נערים יהודים "הוכו מכות נמרצות" בידי ארבעה ערבים שדקות קודם לכן הטרידו בנות יהודים, בעיר העתיקה בירושלים. "מדובר בתקיפה אנטישמית".

  • י"א תמוז תש"פ - 09:27 03/07/2020
גודל: א א א

מספר נערים יהודים הבחינו בארבעה ערבים כשהם מטרידים בנות יהודיות סמוך לכיכר ספרא בירושלים. הנערים ביקשו מהערבים המטרידים לחדול ממעשיהם, אלא שאז הותקפו בידי הערבים.

בתחילה, המטרידים הערבים החלו לקלל את הנערים היהודים. הנערים מצדם, התעלמו והמשיכו בדרכם לרחבת הכותל המערבי של הר הבית.

אולם סמוך לשער יפו, הופתעו הנערים כשראו את ארבעת הערבים רצים לעברם. מיד לאחר מכן,  החלו הערבים להכות את הנערים היהודים בבעיטות וארגופים רבים.

סמוך לשער יפו, "הגיעו לפתע 'בריצת אמוק' ארבעת החשודים והחלו להכות את מרשיי בבעיטות ואגרופים רבים. אחד ממרשי הושכב על הרצפה תוך שהחשודים מפליאים בו את מכותיהם, כתב עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו, במכתב ששלח למפקד מרחב דוד במשטרת ירושלים, כשהוא דורש לפעול למיצוי הדין עם התוקפים.

לאחר התקיפה ברחו החשודים לעבר השער החדש, ואילו הבחורים פנו לשוטרים שהיו במקום בבקשת עזרה. כוח משטרה לכד את החשודים, והבחורים הגישו נגדם תלונה במשטרה בגין תקיפה.

עו"ד בלייכר ציין כי "מדובר באירוע של תקיפה בנסיבות מחמירות על רקע אנטישמי", וביקש "לפעול למיצוי הדין והעמדה מהירה לדין של החשודים, בטרם ימשיכו לבצע את פשעיהם ולסכן את ביטחון האזרחים".

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


8 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד