בע"ה ז' חשון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ערבי חשוד במסכת התעללות בנערות יהודיות

מחיר ההתבוללות: ​צעיר ערבי חשוד במסכת התעללות קשה בקטינות יהודיות ואיום על בני משפחותיהן שדרשו להפסיק את הקשר עמו

  • אלחנן גרונר
  • כ"ז תשרי תשע"ח - 12:17 17/10/2017
גודל: א א א
בית המעצר בירושלים (שירות בתי הסהר)
בית המעצר בירושלים (שירות בתי הסהר)

צעיר ערבי בשנות ה-20 לחייו, נעצר בחשד לביצוע מסכת התעללות קשה בקטינה יהודיה בת 17, ופגיעה בקטינה נוספת כבת 14. מעצרו הוארך אתמול בשמונה ימים ובמשטרה אומרים כי הגישו עדויות וראיות נגדו לבית המשפט.

מהמשטרה נמסר כי אב לצעירה בת 17 הגיש תלונה במשטרה בגין איומים מצד חבר של בתו בת ה-17. חקירת המשטרה חשפה מסכת התעללות ופגיעה בה שנמשכה לאורך תקופה.

החקירה המורכבת חשפה מסכת התעללות ופגיעה נמשכת בצעירה ונוספות על ידי החשוד שנעצר. כל זאת תוך ניצול מצבן, הטלת מורא ואיומים עליהן ועל בני משפחותיהן.

בית המשפט האריך אתמול את מעצרו של הצעיר ב- 8 ימים, לאחר שנעצר שלשום ונחקר במשטרה בחשד לבעילת קטינה ,סחיטה באיומים ותקיפה הגורמת חבלה של ממש.

ראשיתה של החקירה בתלונה שהגיש במשטרה לפני כשבועיים אב לנערה כבת 17, אשר טען כי חברה של בתו התקשר אליו ואיים עליו מספר פעמים שאם ימנע את המשך הקשר שלו עם בתו יפגע בו.

חקירת המשטרה חשפה מסכת פגיעה והתעללות בנערה ובנוספות, שבוצעו על ידי החשוד. מהחקירה עולה כי החשוד נפגש עם הצעירה מזה כשנה וחצי. במהלך התקופה עלה חשד כי היכה , פגע בה והתעלל בה.

עוד עלה כי החשוד, במקביל, נפגש עם קטינה נוספת כבת 14, מכרה של הצעירה, ופגע בה מינית.

לאחרונה אביה של הנערה בת ה 17 לא הסכים כי תיפגש עמו, ומששמע זאת החשוד , התקשר לאב מספר פעמים ואיים עליו.

מהמשטרה נמסר כי חקירת המשטרה נמשכת בליווי גורמי הרווחה ובדגש לאיתור צעירות נוספות שיתכן ונפגעו אף הן ממעשיו של החשוד.

"משטרת ישראל תפעל בכל הכלים העומדים לרשותה על מנת להוכיח את מעשיו החמורים של החשוד ולהעמידו לדין".

"אדקור אותך ואהפוך לשהיד"

בתוך כך, צאדק בן מוחמד קריב, ערבי תושב תרקומיא הואשם לפני כשבוע בכך שאנס את בת זוגו היהודיה והכה אותו מספר פעמים בדירה בה התגוררו בקרית גת.

על פי כתב האישום, צאדק התגורר במשך שלושה חודשים עם בת זוגו היהודיה בדירה שהיא שכרה עבורם בקריית גת. צאדק מואשם שאנס אותה והיכה מספר פעמים, גם כאשר הייתה בהריון. באחת הפעמים אף גרם לה לדימום באף. בתגובה לאמירת בת הזוג "תראה מה עשית", אמר צאדק, "אחותי ג'מילה גם ענתה לבעלה, ובעלה פוצץ אותה במכות והוציא לה את כל השיניים. אישה בשטחים צריכה לכבד את הבעל, אם לא - זה מה שקורה".

על פי כתב האישום באחת הפעמים רצתה האשה להתקשר למשטרה, וצאדק ניתק את השיחה ואיים ש"הוא ייקח סכין, ידקור אותה את השוטרים ואת עצמו, יהפוך לשהיד ויקבל כבוד בשטחים לו ולמשפחתו".

ביום כיפור האחרון התעצבן צאדק על כך שבת זוגו צמה ובתגובה הרביץ לה ואנס אותה. בפעם אחרת הוא דקר אותה בבטנה בסכין ואיים שיהרוג אותה ואת התינוק.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 23 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד