בע"ה י"ט תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ערבי ניסה לחטוף ולתקוף ילדה בנצרת עילית

ילדה מנצרת עילית שעמדה בתחנת ההסעה נלקחה על ידי ערבי לשיחים סמוכים ובנס ניצלה מתקיפה. "זה טרור - הילד שלי לא יכול לצאת מהבית"

  • י"ח תמוז תשע"ח - 12:05 01/07/2018
גודל: א א א
בית עיריית נצרת עילית (ויקיפדיה)
בית עיריית נצרת עילית (ויקיפדיה)

תלמידי בית ספר ממלכתי-דתי בנצרת עילית סובלים בשנה האחרונה מערביי הכפר ריינה הסמוך למתחם בית הספר, כך פורסם באתר ערוץ 7.

בערוץ 7 פורסם כי הורים לתלמידים בבית הספר מספרים כיצד ערביי הכפר מדלגים על גדר בית ספר, חודרים למתחם ומשחיתים ציוד לימודי ומתקני משחק, ופוגעים במבנה.

בנוסף דווח לפני מספר שבועות כי אף הוצת מזגן באחת הכיתות, אלא שבסוף השבוע האחרון דווח על עליית מדרגה.

סיוון אלוף, יו"ר ועד ההורים ואם לתלמידים, סיפרה לערוץ 7 כי ''זה התחיל רק בהרס רכוש, שרפו מזגנים, הרסו ציוד ופגעו בכיתות. העירייה ניסתה לאכוף אך לא הצליחה וקנתה לנו ציוד חדש. אחר כך זה המשיך בחדירה של נערים לשטח בית הספר, מציקים לבנות".

לדבריה, מקרה חמור אירע ביום שישי האחרון סמוך לבית הספר. תלמידה מכיתה א' ירדה מהאוטובוס, ערבי שעבר בסמוך לקח את הילדה מתחנת ההסעה, לקח אותה לשיחים וניסה לבצע בה מעשה מגונה. ברוך ה', אזרח שעבר בסביבה מנע את האסון שהיה עלול להתרחש.

"יש כאן מחדלים, הילדים שלנו הפכו לבשר תותחים ואף אחד כאן לא עושה כלום, הבן שלי לפני שבוע יצא מבית הספר וחטף מכות רצח מנערים ערבים. אין שומר כי השומר מסיים את עבודתו לפני שהבן שלי מסיים את הלימודים. ילדים יוצאים מבית הספר, גונבים מהם כסף ומחטיפים להם מכות''.

ההורים מודים לעירייה על פעולותיה להגברת הביטחון אך אומרים כי האבחנה של האירועים כאירועי סכסוך מקומיים או כעבריינות פשוטה אינה נכונה "זה סוג של טרור, הילד שלי בעיר יהודית מפחד לצאת מהבית", אמרה אם של תלמידים לערוץ . לכן לדבריהם לא די בהקצאה של ניידות שיטור קהילתי נוספות אלא נזקקת פעילות אכיפה מעמיקה ורצינית שתפטור את הבעיה.

בזכות קוראים כמוך – נשמיע את הקול היהודי ונשנה מציאות!

הפוסט שקראת עכשיו, לא במקרה נמצא כאן, בקול היהודי. צוות הקול היהודי משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לגולשים שלנו חדשות ומידע שאין בשום מקום אחר, ולתת במה לקול היהודי, שפעמים רבות מושתק בידי כלי התקשורת והרשויות במדינה.

כעיתונות עצמאית, אנו פועלים ללא מטרות רווח. כעת יצאנו לקמפיין גיוס המונים מוגבל בזמן, כדי להקים מערכת תחקירים חדשה שתיצור שינוי משמעותי במציאות.

הצטרפו עכשיו לפרויקט – והיו שותפים בתקשורת יהודית-ערכית ועצמאית

לחץ כאן

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 10 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד