בע"ה י"ז תמוז תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

פעילות נגד מיסיון בירושלים: אור לאחים מודים לקינג

ראשי ארגון 'אור לאחים' שיגר מכתב לאריה קינג, לקראת הבחירות המקומיות: "פעילותך הצילה נשמות יהודים וקטינים מהמרת דת"

  • יח"צ
  • י"ג תשרי תשפ"ד - 09:25 28/09/2023
גודל: א א א

ראש המחלקה למאבק במיסיון ובכתות בארגון 'אור לאחים' הרב בנימין וולקן שיגר מכתב תמיכה והוקרה לסגן ראש עיריית ירושלים אריה קינג, המתמודד לקדנציה נוספת בבחירות המקומיות הקרובות. במכתבו הודה וולקן לקינג על "מאבקך העיקש בחמש השנים האחרונות כנגד פעילות המיסיון בירושלים, במניעת חדירת מיסיונרים לצעדת ירושלים השנתית, ומניעת שידול המרת דת לקטינים בתוך מרכז מיסיונרי".

את המכתב שיגר השבוע הרב בנימין וולקן, מנהל המחלקה למאבק במיסיון ובכתות בארגון 'אור לאחים' מכתב תמיכה והוקרה ליו"ר סיעת מאוחדים בירושלים, סגן ראש העיר אריה קינג על שיתוף הפעולה הצמוד במאבק כנגד המיסיון בירושלים. "בעיצומה של מערכת הבחירות המוניציפלית  בירושלים ,"מציין הרב וולקן במכתבו, "חשוב לנו להודות לך מקרב לב על שיתוף הפעולה האינטנסיבי לאורך 5 שנים האחרונות במאבק העיקש בפעילות המיסיון בעיר הקודש ירושלים,  אם באמצעות פנייתך היזומה אלינו עם מידע מוצק על פתיחה של מרכז גדול ב'מתחם התחנה', שבעקבותיו לאחר עבודה קשה הצלחנו לסגור את המרכז המיסיונרי בסייעתא דשמיא. אם במניעה של חדירת מיסיונרים לתוך צעדת ירושלים מדי שנה בימי חול המועד סוכות, אם במאבקך מול גורמים בעירייה ואם בעזרתך בארגון הפגנה גדולה ב'מרכז כלל' כנגד שידול של המרת דת לקטינים בתוך מרכז מיסיונרי, והרשימה עוד ארוכה".

"אני מברך אותך בהצלחה רבה במרוץ בבחירות הקרובות, על מנת שנוכל בעז"ה להמשיך ולשתף פעולה הלאה במאבק כנגד המיסיון, ובכתות השונות שפועלות להגברת ההתבוללות בירושלים. בברכת ואת רוח הטומאה אעביר מן הארץ".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 5 מהשבוע האחרון