בע"ה כ"ב תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

צעירי האיחוד הלאומי נערכים לפעילות והשפעה

נוער האיחוד הלאומי ממשיך לפעול להכשרת בני נוער מתאימים המעוניינים להשפיע. ביום עיון שנערך לאחרונה, נוצרו שיתופי פעולה עם 'אם תרצו' ו'הקול היהודי'

  • יח"צ
  • י"ד שבט תש"פ - 08:53 09/02/2020
גודל: א א א
יהודה פרל מהקול היהודי, בכנס צעירי האיחוד הלאומי
יהודה פרל מהקול היהודי, בכנס צעירי האיחוד הלאומי

נוער האיחוד הלאומי ממשיך לפעול להכשרת עתודת הנהגת הציונות הדתית ולאחר יום עיון בנושא הציונות הדתית, התקיים בסוף השבוע האחרון יום העיון השני שהתמקד בנושאי ביטחון, הרתעה, והשאיפה להכרעה.

למסלול ההכשרה הייחודי הגיעו בנות ובני נוער רבים בגילאי התיכון מכל רחבי הארץ לאחר שנבחרו בקפידה לתכנית.

במהלך יום העיון שוחחו בני הנוער עם ח״כית לשעבר ומועמדת ימינה אורית סטרוק על החדרת תכני ״הקרן לישראל חדשה״ להכשרות הפיקוד בצה״ל, ועל החובה של הכנסת והציבור להלחם בזה.

לאחר מכן, בני הנוער עברו סדנת דיבור בפני קהל. בסדנה רכשו המשתתפים כלים מעשיים כיצד להעביר שיחה בצורה מעניינת ומרתקת יותר, כיצד להשתמש בשפת הגוף כדי לעורר ריכוז ואמון בקרב הקהל.

בנוסף שמעו מעיתונאי הקול היהודי יהודה פרל על העבודה העיתונאית וכיצד יכול כל אחד להשפיע. תוך מתן דוגמאות וסיפורים מעבודתו העיתונאית וכיצד השפיעו בפועל על מדיניות מערכת הבטחון.

בסיום סוכם על שיתוף פעולה בין נוער האיחוד הלאומי לאתר ״הקול היהודי״. לצורך כך, הוקם צוות ייחודי שיהיה אחראי על פעולות ייחודיות הקשורות למערכת הביטחון באמצעות הרשתות החברתיות וכלי התקשורת. 

יום העיון הסתיים בשיחה עם מנכ״ל תנועת ״אם תרצו״ מתן פלג בנושא: ״תנו לצה״ל לנצח!״ ועל החשיבות שבשינוי הגישה מניהול הסכסוך לגישת ההכרעה והניצחון.

בסיום סיכמו ראשי נוער האיחוד הלאומי ופלג על שיתוף פעולה. במסגרת שיתוף הפעולה עם תנועת ׳אם תרצו׳ יוקם צוות הסברה ארצי שיהיה אחראי על החדרת תודעת הניצחון בציבור הישראלי באמצעים שונים.

מנכ"ל מפלגת האיחוד הלאומי יהודה ולד אמר: ״הציונות הדתית נמצאת בצומת דרכים מכריעה ולצד המאבק על דמותה בהווה אנו מחוייבים לדאוג ולהכשיר את דור העתיד שימשיך ויפעל למען עם ישראל והציונות הדתית בעתיד. אני מברך את הנוער על הפעילות המבורכת ומבטיח שנמשיך לדאוג על מנת להעמיד מנהיגות ציונית דתית ראויה בהווה ובעתיד״.

נועם מלול, רכז צעירי האיחוד הלאומי מסר במהלך היום: ״התכנית תתמקד בשלושת התחומים המשפיעים ביותר במדינה: בטחון, תקשורת ומשפט. לתכנית שני מהלכים מרכזיים. האחד לטווח הקצר, בו משתתפי התכנית יתחילו בעשייה ובהשפעה ככל יכולתם במסגרת הצוותים שיוקמו, ושיתופי הפעולה שנקיים. המהלך השני הוא לטווח הארוך בו אנו מתכוונים להכשיר ולסלול לבני הנוער את הדרך להתברגות בתפקידי מפתח המשפיעים ביותר בתחומים אלו".

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד