בע"ה כ"ג תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

תיעוד מאפריקה: המסתננים יכולים לעבוד במדינה שלישית

​תיעוד סמוי של 'עד כאן' מציג כי מסתננים שעוזבים למדינה השלישית מקבלים אשרת עבודה. התיעוד מגיע כמענה לטענות שמפיצים ארגוני השמאל

  • יח"צ
  • י"א סיון תשע"ח - 10:35 25/05/2018
גודל: א א א

"ארגון 'עד כאן' מפרסם היום (שישי)  תיעוד סמוי, אותו תיעד שליח 'עד כאן' לאפריקה. בתיעוד ממסעדה בקמפלה, בירת אוגנדה, נראה אריתראי אשר התגורר בישראל לאורך תקופה – מציג לשליח אשרת עבודה אשר מאפשרת לו לעבוד במדינה. האריתראי מספר כי את אשרת העבודה סידרה לו ישראל, בנוסף למענק של 3500$ אותו העניקה לו על עזיבתו את ישראל.

"הסרטון בא להפריך שקרים וטענות שונות של ארגוני הקרן החדשה ושל ארגוני התמיכה בהשארת המסתננים בישראל אומרים בעד כאן."  בארגון מספרים כי בחודשים האחרונים, פעלו ברחבי אפריקה, שליחים של הארגון אשר אספו מידע רב על סוגיית המסתננים. לדבריהם החומרים שבידם, אשר יפורסמו בתקופה הקרובה, יפריכו את השקרים השונים אשר מופצים בסוגיית המסתננים "ע"י גורמים אינטרסנטים אשר מטרתם השארת המסתננים בישראל ופגיעה בצביונה של המדינה" אמרו.

"השקר: אריתראי לא יכול לעבוד במדינה השלישית (אוגנדה)", נכתב בתחילת הסרטון, בהמשך מוצגים טיעונים אשר הועלו בכתבה בעיתון הארץ, שעל פיהם כביכול המסתננים אשר עוזבים את ישראל למדינה השלישית אינם יכולים לעבוד בה, טענות אשר כאמור נסתרות בתיעוד המובא בסרטון.

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 5 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד