בע"ה ה' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

תמונות ווידאו: "הממשלה ועיריית תל אביב מקדמים אנרכיה ופשע"

היום (רביעי) התקיימה צעדת מחאה כנגד אוזלת ידה של ממשלת ישראל ועירית ת"א בטיפולה במסתננים והשוהים הבלתי חוקיים. הצעדה התקיימה במדרחוב של שכונת נווה שאנן שזכתה לכינוי המפוקפק 'אפריקה הקטנה'. צפו בתמונות.

  • ב' ניסן תשע"א - 22:48 06/04/2011
גודל: א א א

היום (רביעי) התקיימה צעדת מחאה כנגד אוזלת ידה של ממשלת ישראל ועירית ת"א בטיפולה במסתננים והשוהים הבלתי חוקיים. הצעדה התקיימה במדרחוב של שכונת נווה שאנן שזכתה לכינוי המפוקפק 'אפריקה הקטנה'.

תושבים משכונות התקווה, קריית שלום, שפירא, נווה שאנן, כפר שלם רבתי, ויד אליהו צעדו היום למדרחוב של שכונת 'נווה שאנן', בה מרוכז מספר גדול של מסתנני עבודה אפריקאים. התושבים הוותיקים שנותרו בשכונה מתארים כי חייהם הפכו לגיהינום.

"הדבר המקומם הוא שאת המחיר העיקרי משלמים אנחנו, תושבי שכונות הדרום של תל אביב. העובדים הלא חוקיים עובדים בעיקר בצפון תל אביב, אך כולם גרים בדרום תל אביב.כל המפגעים הנובעים מהצפתם את השכונות: מפגעי הצפיפות, הרעש, האלימות, התברואה הפגיעה במערכות החינוך והרווחה הן מנת חלקם הבלעדית של תושבי שכונות דרום תל אביב", אמרו המפגינים. כמו להמחיש את דבריהם, הותקפו הצועדים בידי מסתננים אפריקאים.


וידאו: סוכנות 'קול ההר'.

עוד הוסיפו הצועדים "נווה שאנן הייתה בעבר שכונה שאפשר להסתובב בה. עכשיו היא הפכה משכונה לפרבר אפריקאי אלים ומסוכן.

לפי אומדנים רשמיים ישנם כמאתיים אלף שוהים בלתי חוקיים בארץ, אך מספרם האמיתי -גדול בהרבה. כרבע ממספר זה שוהים בלתי חוקיים בתל אביב. עיריית תל אביב מפנה תקציבים לפתיחת גני ילדים, שירותי רווחה ובריאות ועוד עבור השוהים הבלתי חוקיים, ובכך למעשה מעודדת עוד ועוד מסתננים להיכנס לישראל.

[nggallery id=4]


תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד