בע"ה ט"ו אדר תשפ"ד
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
צפו:

הרב טאו בראש הפגנה: "מצעד הגאווה מצעד התועבה"

עשרות מפגינים ובראשם ראש ישיבת הר המור מפגינים בכניסה לירושלים. "ירושלים עיר הקודש". הרב אריה שטרן שלח מכתב חיזוק לרב שמואל אליהו בעקבות האיומים כלפיו

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"א אב תשע"ז - 16:41 03/08/2017
גודל: א א א
הרב טאו בהפגנה צילום: א. קורן
הרב טאו בהפגנה צילום: א. קורן

 

בגשר המיתרים בכניסה לירושלים מפגינים כמאה איש ובראשם הרב צבי טאו ראש ישיבת הר המור, וזאת במחאה על קיומו של מצעד בעלי הנטיות ההפוכות בירושלים.

המפגינים נושאים שלטים ובהם נכתב "מצעד הגאווה מצעד התועבה", "ירושלים עיר הקודש", וכן פסוקים ואמרות תורניות כנגד מעשה "ארץ מצרים". במקביל צפויה להתקיים בסמוך למצעד הפגנה של פעילי ארגון להב"ה. עו"ד איתמר בן גביר דיווח כי מארגן ההפגנה שחתום עליה מול המשטרה נקרא להגיע לתחנת משטרה לצורך "שיחה".

בתוך כך, הרב אריה שטרן רבה של ירושלים שלח היום מכתב חיזוק לרב שמואל אליהו רבה של צפת בעקבות האיומים שהופנו כלפיו בשל התנגדותו לנטיות ההפוכות והפיכת ישראל "ללהט"ביסטן".

"נחרדתי לשמוע על איומים ועוד דברי בלע שנשלחו אליך בשל עמידתך האיתנה כנגד המצעד וכל מה שנלווה לו בחוצות ירושלים עיר הקודש." כותב הרב שטרן במכתב שפורסם באתר סרוגים.

"באתי בזה גם כן לחזק את ידיך בעניין זה ובעניינים אחרים. תמיד אתה נמצא בצד של מקדשי שם שמיים, ואשריך שנתפסת על דברי תורה." הוסיף הרב שחתם "ישר כח חזק ואמץ. ידידך ומוקירך".

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 23 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד