בע"ה ט"ו אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"ערבים מרימים את הראש בעיר רחובות"

בשבוע שעבר הושלכו אבנים מגג בניין בעיר רחובות לעבר הולכי רגל. "ערבים מרימים את הראש וצריך להוריד להם אותו. אם המשטרה תעשה את זה אני בספק, אבל צריך לטפל בזה", אמר תושב העיר

  • מערכת הקול-היהודי
  • י' אב תשע"ד - 09:52 06/08/2014
גודל: א א א
מבט-על לעבר העיר רחובות (Meronim)
מבט-על לעבר העיר רחובות (Meronim)

במקביל ללחימה ברצועת עזה, עלתה כמות אירועי הטרור של ערבים באזור ירושלים ויו"ש, ויחד עם זה גם באזורים נוספים ברחבי הארץ.

"אני יודע שבתקופה האחרונה מסתובבים ערבים בעיר ומרימים את הראש", סיפר בשיחה עם הקול היהודי שמואל, תושב העיר רחובות. "הם מתגרים ועושים בעיות פה ובעיות שם. אלו דברים חדשים של עכשיו, לא שמענו על דברים כאלו קודם", הוא מציין.

ביום רביעי בשבוע שעבר, הופתעו הולכי רגל ברחוב בנימין ברחובות, לאחר שאבנים משתלבות הושלכו מגג קופת חולים מאוחדת לעבר הולכי רגל על המדרכה. "כשזורקים אבנים מגג של קופת חולים זה יכול להיות רק ערבים", מציין שמואל ומוסיף, " מדובר באירוע חריג, לא נתקלתי בדבר כזה".

במשטרה אומרים, כי "התקבל דיווח על זריקת אבנים, שוטרים שהוזעקו למקום ערכו סריקות נרחבות, בדקו מצלמות אבטחה במקום ולא נמצא דבר. מעבר לדיווח לא התקבלה תלונה כלשהי על פגיעה בעובר אורח במקום". ונוסיף, כי אף חשוד לא נעצר בחשד לביצוע המעשה.

"באופן כללי ערבים בעיר מרימים את הראש. למשל מישהו סיפר לי שערבים בקניון התגרו בו לא מזמן. הם מרימים את הראש וצריך להוריד להם אותו. השאלה מי יעשה את זה? אם המשטרה תעשה את זה אני בספק, אבל צריך לטפל בזה", אומר שמואל.

שמואל לא יודע להצביע מי הם הערבים שהתחילו בתקופה האחרונה להרים את הראש, אך הוא מציין כי בעיר ישנם לא מעט פועלים ערבים המועסקים אצל יהודים תושבי העיר, וכן מספר ערבים המתגוררים בפרברי רחובות. "יש כאן פועלים ערבים ויש גם מעט שגרים כאן. יש בקרית עקרון ובקרית משה, אלו שכונות צדדיות".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 0 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד