בע"ה כ"ה אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הרב גינזבורג: "חשוב שהעולם יקבל חדשות ממבט יהודי"

הרב יצחק גינזבורג קורא להצטרף ולהשמיע את הקול היהודי: "מאד חשוב שהעולם יקבל את החדשות ממבט יהודי – זו עבודת הקודש של הקול היהודי"

  • דוד אור שחר
  • ה' אב תשע"ח - 11:59 17/07/2018
גודל: א א א

 

הרב יצחק גינזבורג, נשיא תנועת דרך חיים וראש מוסדות 'גל עיני', קורא להצטרף ולתמוך בפרוייקט גיוס ההמונים של הקול היהודי לצורך הקמת מערכת התחקירים העצמאית.

"מאד חשוב שמידי יום ביומו העולם יקבל את החדשות ממבט יהודי", אומר הרב ומסביר "מבט יהודי הכוונה שיש הכרה שיש ה' בורא לעולם, ויש מי שמשגיח על העולם, וגם שיש כיוון לעולם, ה' ברא את העולם לכבודו. בשביל שאנחנו נעזור לו להגיע לתכלית של גאולה, משיח".

הרב קשר את דבריו ישירות לעבודה שמבצע האתר "מי שעושה במסירות את עבודת הקודש הזו זה הקול היהודי. דברים שקורים, מדווחים, וקודם כל מדווחים אמת. תורה זה אמת. אין אמת אלא תורה. דברים כהוויתם. ומדווחים מתוך מבט של אמונה. מבט מה אומרת התורה מה היה, מה הווה, ומה צריך להיות".

"לכן אנחנו מברכים מאוד את הקול היהודי שיצליח שיגדיל ויפרוץ - ופרצת - ושכולם יהנו מהחדשות הטובות והאמתיות איך התורה רואה את המציאות", סיים הרב.

    | תמיכה נרחבת

רבנים נוספים שיצאו בקריאה לתמיכה בפרוייקט הם הרב שמואל אליהו שאמר כי הקול היהודי הוא "מייצג את התורה, את האמונה, את עם ישראל וארץ ישראל בלי לגמגם".

הרב דב ליאור בירך את כותבי הקול היהודי ואמר "יעמדו על הברכה מי שיכול לסייע. חשוב שהקול הזה יישמע".  הרב שמואל טל אמר כי הוא "ממליץ על הקול היהודי" וכי הוא "פועל למען עם ישראל". "העמדת כלי תקשורת על יסודות של תורה היא משימה חיונית וחשובה".

זמן הזמן!

הפרויקט מוגבל בזמן, אם לא נגיע ליעד - כל הכסף שגייסנו עד כה ילך לטמיון. הצטרפו עכשיו להקמת מערכת תחקירים שתשפיע במציאות הרבה יותר.

יש תשורות שוות ומעניינות - אל תפספסו!

היכנסו עכשיו ותתמכו!

 

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד