בע"ה י"ב כסלו תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

'עד כאן' מזכיר: "הפרצוף האמיתי של 'לוחמים לשלום'"

ב'עד כאן' מזכירים כי פעיל ארגון 'לוחמים לשלום' שארגן את טקס הזיכרון המשותף לפעילי שמאל וערבים, עודד ערבים לפתוח ב "אינתיפאדה שלישית"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ו' אייר תשע"ח - 21:23 21/04/2018
גודל: א א א
פעילי שמאל וערבים בפעילות משותפת (שירה הרשקופ/TPS)
פעילי שמאל וערבים בפעילות משותפת (שירה הרשקופ/TPS)

"הפרצוף האמיתי של הארגון האנרכיסטי 'לוחמים לשלום' שארגן את האירוע המביש המכונה 'טקס הזיכרון האלטרנטיבי', הוא עידוד לאינתיפאדה שלישית", כך אומרים בארגון 'עד כאן', אשר תחקירנים סמויים שלו הושתלו בתוך ארגון 'לוחמים לשלום' ותיעדו את פעיליו מעודדים ערבים לאלימות.

ב'עד כאן' הזכירו את ההקלטה המתעדת מפגש בין פעילים ישראלים מארגון 'לוחמים לשלום' וערבים מהכפר יתמא לפני כ-4 שנים, זמן קצר לאחר חטיפת ורצח שלושת הנערים בגוש עציון, בזמן שהשטח היה מתוח.

בהקלטה נשמע הפעיל הערבי בילאל מספר כי "אנחנו נמצאים ומנסים למנוע את כל הבלאגן על ישראל. אנחנו לא רוצים שהבלגן ימשיך מכפר לכפר, ומשם שתתחיל או תמשיך לאינתיפאדה".

בתגובה לדבריו עונה הפעיל של 'לוחמים לשלום' מיכאל, "אולי עדיף... אני לא אמור להגיד לכם את זה כי אני מלוחמים לשלום, אבל נראה לי שהישראלים יצאו מפה רק אם תעשו אינתיפאדה שלישית".

בימים אלו פתח ארגון 'עד כאן' בפרויקט מימון המונים להמשך פעולות החקירה של הארגונים הזרים מבפנים. בדף הגיוס באתר GiveBack, קורא הארגון לציבור לסייע לו בהמשך מאבקו בארגונים בכדי למגר את פעולתיהם.

"להם יש את הכסף מאירופה – לנו יש אתכם", נכתב בדף. "בעזרתכם, נוכל להרחיב את הפעילות והחשיפות, להגביר משמעותית את האפקטיביות של הארגון ולשפר את האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותנו".

גלעד אך מנכ"ל ארגון 'עד כאן' הוסיף כי: "לוחמים לשלום הינו ארגון שמאל אנרכיסטי אשר תחקירנים שלנו תיעדו את פעיליו מעודדים אלימות ומדרבנים פעילים ערבים לאינתיפאדה שלישית. את לוחמים לשלום לא מעניין זיכרון חללי צה"ל הקדושים ונרצחי פעולות הטרור, אלא פגיעה במדינת ישראל והחלשת כוחו של צה"ל, בזכות השתלת תחקירנים סמויים הצלחנו לחשוף את פרצופם האמיתי, וכך נמשיך - לא ניתן להם לארגוני הקרן החדשה לפגוע במדינת ישראל בחיילה ובאזרחיה " הוסיף אך.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 17 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד