בע"ה ג' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

'תורת המדינה' בסרטון חדש: הצטרפו לקריאת הרבנים ביחס 'לבג"ץ הבוגדת'

בעקבות קריאת רבני הציונות הדתית לחיזוק ערכי המשפחה ועצמאות בתי הדין הרבניים, מוציא ארגון תורת המדינה סרטון הקורא לציבור להצטרף לקריאת הרבנים

  • יח"צ
  • י"ב שבט תשפ"א - 08:40 25/01/2021
גודל: א א א

ארגון 'תורת המדינה' מוציא סרטון חדש ביחס להליך 'בג"ץ הבוגדת', בעקבות קריאת זקני רבני הציונות הדתית, לחיזוק המשפחה בישראל ועצמאות בתי הדין.

לאחר שאיגוד רבני 'תורת הארץ הטובה' בראשות הרב חיים דרוקמן, הרב דוב ליאור והרב יעקב אריאל, פירסם קריאה ציבורית, בעניין 'בג"ץ הבוגדת', הסכנה בו למשפחה היהודית, והצורך לחזק את המשפחה ואת עצמאות בתי הדין, מוציא היום ארגון 'תורת המדינה' סרטון המסביר את הסכנה בהליך 'בג"ץ הבוגדת' וקורא להצטרף לקריאת הרבנים.

הרב יאיר קרטמן, ראש ארגון 'תורת המדינה', מפנה אותנו לדברי הרבנים בקריאתם. "ההליך המשפטי בבית המשפט העליון, המכונה 'בג"ץ הבוגדת', מעמיד בסכנה ממשית, את המשפחה היהודית. הפקעת הדיבר 'לא תנאף' מהגדרת המשפחה, והפגיעה באמון בין איש לאשתו, מערערות את יסודות החברה כולה". לדבריו, ניתן להשוות את הנזקים למשפחה הגלומים בבג"ץ הבוגדת, לנזקי חוק יסוד כבוד האדם וחירותו. ההבדל הוא שכאן אנו מודעים לכך והרבנים מתריעים מראש על הסכנה.

לדברי קרטמן, הסרטון בא לאחוז בשיפולי גלימתם של רבותינו ולחזק את המסר של הצורך בחיזוק המשפחה, ועצמאות בתי הדין. אנחנו מקווים שבג"ץ יבין את חומרת העניין ולא ייצור קרע בעם ישראל. אנו כמובן פונים לחברי הכנסת להתמודד בחקיקה עם פסיקה הרסנית של בג"ץ.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 32 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד