בע"ה י"ג סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

היום: הילולת הראשל"צ הרב מרדכי אליהו זצ"ל

בירושלים תיערך ההילולא השנתית של הרב מרדכי אליהו זצ"ל. בקברו של הרב הושלמו ההכנות והמקום מוכן לקליטת אלפי המתפללים

  • דוד אור שחר
  • כ"ד סיון תשע"ח - 08:00 07/06/2018
גודל: א א א

היום (ה') נערך בירושלים טקס ההילולא המסורתי לזכרו של הרב מרדכי אליהו זצ"ל. הטקס נערך בבית הקברות הר המנוחות בגבעת שאול בו נטמן הרב אליהו ואלפים רבים צפויים להגיע למקום ולהתפלל על קבר הרב.

בהודעה שהוציאו מארגני ההילולא נכתב "במלאת 8 שנים להסתלקותו של אביהם של ישראל המקובל האלוקי הרב הראשי לישראל הראשון לציון מרן הרב מרדכי אליהו זצוק”ל זיע”א נעלה יחד לציון הקדוש ונקיים תפילה מאוחדת לישועת עם ישראל ביום חמישי כ”ד סיון תשע”ח בשעה 18:00 ברחבה בהר המנוחות בירושלים". 

הסעות ללא תשלום החל מהשעה 16:30 יצאו מהחניונים הבאים: 1. אצטדיון טדי 2. הר החוצבים. ההסעות ורכבי תחבורה ציבורית יורשו להגיע עד מתחם ההילולא".

המארגנים הוסיפו כי "יום השנה לפטירתו של מרן הרב אליהו הוא יום של עלייה לרגל לקברו. המוני אנשים, מכל גווני האוכלוסייה, גם כאלה שלא נמנו בין תלמידיו המובהקים בחייו, פוקדים את ציונו ביום זה. רבים מהם נושאים תפילות – על מצבו של כלל עם ישראל, על משפחתם ועל הבעיות האישיות שלהם.

"יום ההילולא, כמו גם העלייה לציון הרב, הוא הזדמנות להיפגש עם דמותו של הרב, לקבל מאורו ואולי חשוב מכל - להידבק במידותיו, עד כמה שאפשר. להתחזק בלימוד התורה, במידות טובות, בגמילות חסדים, בצניעות ועוד.

אנו מאמינים בני מאמינים, "וגדולים צדיקים במיתתן יותר מבחייהם" ובמיוחד ביום האזכרה שבו מתקיימת תפילת רבים בדמעות וברגש לישועות הכלל והפרט, והן אל כביר לא ימאס תפילת רבים", סיימו והזמינו את הציבור להגיע ולהשתתף באירוע המיוחד.

 

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד