בע"ה ט"ו תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הרב יצחק גינזבורג מדליק את האש

הרב גינזבורג יקיים הדלקה ואירוע מיוחד בשידור חי לכבוד ל"ג בעומר ולמחרת יקיים מפגש ייחודי עם הרב דב ליאור והרב מאיר מאזוז. ניתן להירשם כבר כעת ולקבל שי מיוחד

  • תוכן שיווקי
  • י"ג אייר תש"פ - 16:00 07/05/2020
גודל: א א א
הרב גינזבורג מדליק מדורת ל"ג בעומר לפני מספר שנים, בהתוועדות ביצהר
הרב גינזבורג מדליק מדורת ל"ג בעומר לפני מספר שנים, בהתוועדות ביצהר

ל"ג בעומר ידוע כיום של שמחה פורצת גבולות, היום בו פסקה המגיפה של תלמידי רבי עקיבא, היום הגדול של רבי שמעון בר יוחאי.

הממשיכים של רבי שמעון בר יוחאי בכל הדורות הם גדולי ישראל העוסקים בפנימיות התורה, בחכמת הקבלה ובתורת החסידות, והמפיצים את התורה בפנים מאירות וללא מורא.
הרב יצחק גינזבורג שליט"א - הידוע כאחד מגדולי חכמי הקבלה החיים עמנו היום, ומפיץ את האור של פנימיות התורה - יקיים השנה אירוע מיוחד בל"ג בעומר.
בשל מגבלות הקורונה, לא ניתן לקיים שיעורים ואירועים במתכונת רגילה, אולם הרב גינזבורג הסביר שדווקא עכשיו יש לנצל את המצב להוסיף בהפצת התורה! אדרבה, כעת ניתן לנצל את הכלים העומדים לרשותנו ולהפוך את הירידה לעלייה גדולה.
צפו - הרב גינזבורג בהדלקה בל"ג בעומר במוסקבה, בשנה שעברה:

ביום שני בערב, ליל ל"ג בעומר, תתקיים התוועדות מיוחדת עם הרב גינזבורג בשידור חי. הרב גינזבורג יעשה 'הדלקה' (ללא קהל ולפי הכללים), וימשיך בדברי תורה, בליווי שירה וניגונים. כידוע, הפסוק שמלווה את הפעילות של הרב גינזבורג הוא "גל עיני ואביטה נפלאות מתורתך" - "גל  עיני" רומז ליום לג בעומר, שבו אנו מביטים נפלאות בתורה.
לקראת האירוע, ניתן לקבל שי מיוחד - החוברת עידון המידות - תיקון המידות בדרך החסידות, מאמר לימוד ועבודה יסודי של תיקון המידות בעבודה פנימית, הלוז של תורת החסידות. בהרשמה מוקדמת לדף הנחיתה של האירוע מקבלים את העותק הדיגיטלי למייל.

   | משדר מיוחד: הרב גינזבורג, הרב ליאור והרב מאזוז

אירוע מיוחד נוסף יתקיים במהלך ל"ג בעומר -  משדר משותף של שלשת הרבנים - הרב גינזבורג שליט"א, הרב דוב ליאור שליט"א והרב מאיר מזוז שליט"א.
האירוע מתקיים בהמשך לשיתוף פעולה בין הרבנים, כמו גילוי הדעת שהתפרסם לאחרונה בפורים (בנושא ממשלת מיעוט), ביוזמת תלמידי שלושת הרבנים הפועלים יחד. 
היוזמים מסבירים: חז"ל אומרים "כינוס לצדיקים הנאה להם והנאה לעולם". אמנם יש גוונים שונים וסגנונות שונים בקרב יראי ה', ולכל מגזר יש באופן טבעי את הרבנים שלו, אבל יש היום ציפיה גדולה בציבור הרחב לאחדות, מתוך הכרה שהמכנה המשותף הרחב הוא העיקר. כולם רוצים לראות את הרבנים הגדולים יושבים יחד, יש לזה עוצמה מיוחדת וברוך השם שאנו זוכים לשיתוף פעולה אמיתי, מתוך עין טובה והערכה הדדית, ומתוך תפיסה של אהבת ישראל ודאגה אמיתית לשלמות התורה, העם והארץ".
"המגיפה בתלמידי רבי עקיבא היתה בגלל ש"לא נהגו כבוד זה בזה", וברוך ה' שאנו מתחילים לראות את התיקון של זה, בכבוד ואהבה בין הצדיקים".
כך אמר הרב גינזבורג לאחרונה "אם היתה אהבה ואחוה אמיתית בין הצדיקים, המשיח כבר היה בא מזמן. אהבה אחוה גימטריא לג - זה העניין של ל"ג בעומר". "בעזרת ה' האירוע המשותף בל"ג בעומר יהיה פתיחה לעוד הרבה שיתופי פעולה, מתוך אהבה וכבוד", אומרים יוזמי האירוע.. 
תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד