בע"ה כ"ה אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

התוועדות הכנה למתן תורה: "אשמח לראות כל אחד מכם"

בשבוע הבא יערוך הרב יצחק גינזבורג אירוע מיוחד לקראת חג השבועות ו'השקת הקמפיין' והוא פונה לכל תלמידיו: "התקשרות כחבורה אחת יכולה להאיר את כל העולם"

  • תוכן שיווקי
  • כ"ד אייר תשע"ט - 08:56 29/05/2019
גודל: א א א

אין כמעט מי שלא שמע על הרב יצחק גינזבורג, ראש מוסדות 'גל עיני' להפצת חסידות ופנימיות התורה.

יש ששמעו עליו דרך חוברות 'ואביטה' עם שיעורי חסידות במגוון נושאים המופצות באלפי בתי כנסת בכל שבת, יש ששמעו עליו כראש התנועה הציבורית דרך חיים, או כנשיא אחד ממוסדות החינוך שבנשיאותו או כמי שפועל להפצת יהדות לגויים במקומות שונים בעולם ואולי כמי שלא וויתר על עקרונות גם כאשר נחקר במשטרה או כשנמתחה עליו ביקורת בכלי התקשורת.

ביום שני הקרוב, כ"ט אייר, ערב ראש חודש סיוון, יערוך הרב יצחק גינזבורג התוועדות הכנה למתן תורה תחת הכותרת "להפוך! את החושך לאור".

הפעם לא מדובר בשיעור חסידות רגיל כמו שמעביר הרב כמעט בכל שבוע. במודעה שהופצה לקראת האירוע נכתב כי מדובר לא רק בהתוועדות אלא גם ב'ערב פתיחת הקמפיין'.

"יש בפנינו הזדמנות פז להתקדמות רבה בהפצת המעיינות של פנימיות התורה לציבור הרחב, קפיצה משמעותית – באיכות ובכמות", כתב הרב גינזבורג במכתב ששלח בימים האחרונים לתלמידיו בארץ ובעולם.

"רבי שמעון בר יוחאי אמר "אנן בחביבותא תליא מילתא". התקשורת של חבורה אחת, באהבת ה' יתברך ואהבת ישראל עמו, יכולה להאיר את כל העולם כולו ולהפוך את החשך לאור גדול", הוסיף הרב גינזבורג במכתבו. "לקראת חודש סיוון נתאסף בעזרת ה' יחד, כאיש אחד בלב אחד. אשמח לראות כל אחד ואחת מכם בכינוס החשוב", סיים הרב את מכתבו.

האירוע יערך כאמור ביום שני, ערב ראש חודש סיוון באולם בית זלטה בכפר חבד ב' בשעה 19:30. מארגני האירוע מבקשים להירשם מראש ולאשר הגעה. ניתן לאשר הגעה בקישור זה.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד