בע"ה ט"ו תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

חדש: אפליקציית שימושון יהדות

אפליקציית "למעשה" כל מה שיהודי צריך במכשיר החכם: אפליקציית שימושון יהדות חינמי למכשירי הסמארטפון. חיפוש בתי כנסת ומקווה לפי מיקום, לוח שנה, סידור תפילה, שיעורים יומיים, מחשבוני חז"ל, עדכוני כשרות ועוד

  • יח"צ
  • ב' אלול תשע"ו - 18:20 05/09/2016
גודל: א א א
(יחצנים)
(יחצנים)

לימוד הלכה, אמונה ודף יומי, מחשבון למידות חז"ל, עדכוני כשרות, חיפוש בתי כנסת ומקוואות ועוד. 'מכון התורה והארץ' מציג את אפליקציית "למעשה" - שימושון יהדות שמרכזת עבורכם את כל מה שאדם דתי צריך במכשיר החכם האישי.

במכון התורה והארץ העוסק במחקר, הוראה ויישום של הנושאים הלכתיים העולים מחיבור התורה והארץ בדורינו, עמלו תקופה ארוכה על פיתוח האפליקצייה ולאחר שעברה תקופת הרצה ושיפורים, היא זמינה באופן חינמי בחנויות האפליקציות.

האפליקציה מספקת שירותים ייחודיים ומידע שימושי בתחום היהדות, הזמינים בלחיצת כפתור לכל משתמש, ללא צורך בהתקנה של מספר אפליקציות וחיפוש ברשת האינטרנט.

אפליקציית 'למעשה' פותחה על ידי מכון התורה והארץ כדי לסייע בהגברת לימוד תורה וקיום מצוות בקרב המשתמשים במכשירים חכמים, וכדי לספק את המידע הנחוץ ליישום הנושאים ההלכתיים איתם נפגש המשתמש ביום-יום. כל היישומים באפליקציה הינם חינמיים לחלוטים ונועדו לשירות הציבור.

האפליקציה מציעה תכנים תורניים: לימוד יומי- דף יומי, הלכה יומית, שיעור אמונה יומי (בקובצי אודיו להאזנה, סרטונים וטקסט קצר) וכן לימוד על פרשת השבוע.

בנוסף קיים באפליקציה סידור תפילה חכם, תפילות עם תוספות לכל יום, ברכות ונוסחים שימושיים.

מדריכי הלכה שימושיים למעגל השנה ולמצוות התלויות בארץ כגון: הפרשת תרומות ומעשות, הפרשת חלה, ברכת האילנות ועוד, מחשבונים הלכתיים לפי מידות חז"ל, לוח שנה עברי וזמני היום, מצפן תפילה מבוססGPS, חיפוש בתי כנסת ומקוואות טהרה לפי אזורים וערים בארץ עם ניווט בwaze, וכן אפשרות להוספת בתי כנסת ושעות תפילה בידי המשתמשים תוך בקרה של צוות התוכן.

בנוסף מציעה האפליקציה תכנים ייחודיים של 'מכון התורה והארץ' ובהם ניהול מעשר כספים דיגיטלי, שו"ת עם רבני המכון וכן מידע ושירותים למנויי 'בית האוצר' - קרן הפרשת תרומות ומעשרות המופעלת בידי המכון.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד