בע"ה ט"ו תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"הרלוונטיות של התורה בכל נושא" - באתר אחד

גל עיני השיקו אתר חדש בו ניתן למצוא שיעורי עומק וחידושים תורניים מהרב גינזבורג בכל נושא: זוגיות, פרשת שבוע, חינוך, תורה ומדע ועוד, באמצעות חיפוש מתקדם.

  • ו' אדר תשפ"א - 15:21 18/02/2021
גודל: א א א

למעלה מ-45 שנים בהם הרב יצחק גינזבורג מלמד את תורת החסידות  בשיעורים רבים ברחבי הארץ, המביאים את הרלוונטיות של התורה לכל נושא.

הרב גינזבורג עמד בראשם של כוללים וישיבות בקבר רחל בבית לחם, בקבר יוסף בשכם, בחברון, ביריחו, בישיבה לחוזרים בתשובה בירושלים, בכולל בכפר חב"ד, ישיבות קטנות וגבוהות בירושלים ובשומרון ועוד.

במשך שנים אורכות, מכון 'גל עיני' בראשו הוא עומד, מוציא לאור את כתביו ושיעוריו, תוך שהוא מנסה להנגיש זאת לקהל הרחב. עד כה הוציא המכון למעלה מ-50 ספרים בעברית, ועוד ספרים נוספים באנגלית ובספרדית.

ספריו ושיעוריו של הרב גינזבורג מקיפים כמעט את כל הנושאים הרלוונטיים בחיי היום יום. הם עוסקים בלימוד תורה, מתמטיקה, תורה ומדע, זוגיות, חינוך, מועדי ישראל, פרשת שבוע, סיפורי צדיקים, תורת הקבלה, אקטואליה, גמרא, מודעות ועוד.

כעת, מבקשים בגל עיני לאגוד את כל החומרים, הסיכומים, ההקלטות, הסרטונים והספרים לאתר אינטרנט אחד, בו יהיה ניתן לערוך חיפוש מתקדם ולשלוף הסבר חסידי ומעמיק כמעט על כל נושא אפשרי.

"מטרת האתר החדש, בין היתר, הוא לגרום לכך שמי משעונין להעמיק ולהבין נושא מסוים, בין אם הוא מרצה, מדען או מטפל, לא יוכל שלא לחפש באתר 'מכון גל עיני", אומר הרב איתיאל גלעדי, משמשו של הרב יצחק גינזבורג, בשיחה עם הקול היהודי.

"כמויות אדירות של חידושים מופיעים באתר הזה, בכל נושא רלוונטי. אנחנו רוצים לייצר תחושה שכל אדם רציני שרוצה לבחון נושא מסוים לא יוכל שלא להסתכל באתר הזה".

האתר כולל כבר כעת למעלה מ-145 ספרים לקריאה ישירה, רבים מהם טרם הודפסו. למעלה מ-2,300 שיעורים הועלו לאתר וכ-2,400 שיעורו אודיו הועלו להאזנה ישירה., מתוך 12,000 שיועלו בהמשך בעז"ה.

"כל אחד יכול להיות חלק מהפצת המעניינות", אומר הרב גלעדי. "אנחנו עוד רק בתחילת הדרך. יש עוד עבודה רבה להעלות את כל התכנים לאתר".

הצטרפו עכשיו ותמכו בקמפיין גל עיני >>

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד