בע"ה ג' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"למרות הפרשי המחירים - אנחנו שמחים שבחרנו בעבודה עברית"

משפחת קלינגר מחשמונאים סיימו שיפוץ רחב לביתם. למרות הפרשי המחירים הם בחרו בעבודה עברית ומאז הם ממליצים לחבריהם. "קיבלנו שירות מצוין ממוקד עבודה עברית"

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ד טבת תש"פ - 08:14 21/01/2020
גודל: א א א

"אבא שלי היה פועל בניין ותמיד היה מצטער לראות את השוק הזה נכבש בידי זרים", מספרת גילה קלינגר, תושבת הישוב חשמונאים, בשיחה עם הקול היהודי. "היום, כשרואים יותר ויותר ידיים יהודיות בענף הבניה זה ממש מחמם את הלב".

קלינגר, בשנות ה-50 לחייה, נשואה למיכאל ואם לארבעה ילדים. משפחת קלינגר מתגוררת בישוב חשמונאים שבבנימין ולאחרונה החליטו בני המשפחה לערוך חידוש של הציפוי לבית, כולל איטום במקומות בעייתיים. "מדובר על בית בגודל של כשתיים וחצי קומות ושיפוץ בעלות של כמה עשרות אלפי שקלים", מספרת קלינגר.

"עניי עירך קודמים", מצוטטת לנו קלינגר ומספרת: "רצינו לפרנס את האחים שלנו, אבל גם ידענו שעבודה עברית היא דבר יקר יותר והעובדה הזו קצת הרתיעה אותנו. אפילו עשינו בדיקה והשוואה בין עבודה עברית לעבודה רגילה והתברר שהפערים במחיר אכן משמעותיים".

למרות ההתלבטויות והמחיר הגבוה, החליטו במשפחת קלינגר לשכור את שירותם של עובדים יהודים מחברת 'סולם יעקב' בבעלותו של יעקב ברודי." בעלי נעזר בעבר במוקד עבודה עברית כדי למצוא עבודה וכשעמדנו לפני השיפוץ בעלי הציע שנעזר במוקד כדי למצוא בעלי מקצוע משלנו", ממשיכה קלינגר לתאר את השתלשלות האירועים.

 "מוקד עבודה עברית עזר לנו מאוד למצוא מגוון של בעלי מקצוע מומלצים שמתאימים לעבודה שלנו, הרגשנו שהמוקד מפנה לבעלי-מקצוע עם קבלות טובות וזה הוריד לנו הרבה לחץ מהראש של מה יהיה ועל איזה בעל מקצוע ניפול וכו'".

"תהליך בחירת בעל-המקצוע והעבודה עצמה היו קצת ארוכים מהצפוי, כאשר לאורך כל הדרך מוקד עבודה עברית שמר איתנו על ייעוץ טלפוני כדי לוודא שהסתדרנו ושאנחנו אכן מקבלים את השירות הטוב ביותר. אפשר להגיד שהמוקד מתמחה במעקב טלפוני ואפילו קצת "נדנוד" כדי לקדם אותנו, הלקוחות. לנו זה היה ממש במקום ועזר לנו מאוד".

"במבט לאחור", אומרת קלינגר, "אנחנו בהחלט שמחים שבחרנו בעבודה עברית. זה ממש כיף לעשות עסקים עם האחים שלנו ולדעת שאנחנו מפרנסים אותם".

קלינגר מוסיפה, כי את ההמלצות על יעקב ועבודה עברית בכלל, הם העבירו גם לשכניהם. "מאז שהכרנו את המענה והשירות של מוקד עבודה עברית, אנחנו מפרסמים את המוקד ומפנים אליו את החברים שלנו. גם על יעקב אנחנו ממליצים מאוד".

משפחת קלינגר שוקלים לבצע הרחבה נוספת לביתם. "הראשון שפנינו אליו זה יעקב", אומרת קלינגר. "השכנים שלנו התלהבו מהרעיון של עבודה עברית ולקחו את יעקב לעבודה גדולה יותר בבית שלהם, וזאת למרות הפרשי המחירים".

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


63 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 268 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד