בע"ה י"ג סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בחירות: "חזון הריבונות - בראש רשימת השיקולים"

תנועת הריבונות קוראת לציבור לשים את תמיכתם של המועמדים לקידום הריבונות על יהודה ושומרון בראש רשימת שיקולי הבחירה - "תמכו בריבונות ונצביע עבורכם"

  • דוד אור שחר
  • ט"ז חשון תשע"ט - 11:26 25/10/2018
גודל: א א א
צילום: גרשון אלינסון
צילום: גרשון אלינסון

לקראת הבחירות לרשויות המקומיות קוראת תנועת הריבונות לתושבי יהודה ושומרון להציב בראש רשימת שיקולי הבחירה שלהם את תמיכתו של כל מועמד לחזון הריבונות ומחויבותו לקידומו בפועל.

"יישום הריבונות הישראלית על יהודה ושומרון מהווה גם את הצעד הבא וההכרחי בחזון הציוני של שיבת עם ישראל לארצו, גם מענה ביטחוני נדרש אך גם כורח למען השוואת זכויות האזרח של תושבי יהודה ושומרון לאלה של שאר אזרחי ישראל" כתבו פעילי התנועה בהודעה שהוציאו.

"ראשי הרשויות מכירים היטב את ההתמודדות הקשה מנשוא מול גורמים צבאיים לקידום צרכים אזרחיים אלמנטריים של תושביהם.

החלת הריבונות תאמר די לאפליה ולפגיעה בכמעט חצי מיליון תושבי יהודה ושומרון. זה הזמן לומר למועמדים השונים ברשויות השונות: תימכו בריבונות ונצביע עבורכם!".

 אל ההודעה צרפו בתנועת הריבונות את דבריהם של חלקם מהמועמדים ואת תמיכתם בחזון (רשימת חלקית).

אבי חדידה המתמודד לראשות המועצה המקומית אפרת אמר כי: ריבונות! במהלך כהונתי אני מתכנן לקדם מהלכים פוליטיים וציבוריים יחד עם ראשי המועצות הסמוכות על מנת להחיל ריבונות על כל האזור.

לשמחתנו, המעמד ההיסטורי של האזור אינו נתון במחלוקת ואנשי ציבור ממגוון רחב של דעות כבר מכירים בזכותנו על האדמות הללו (ובע"ה בעתיד גם יכירו בזכותנו על שאר אזורי ארץ ישראל).

אנחנו נקרא לממשלה הנוכחית לא לפספס את ההזדמנות ההיסטורית ולפעול מיידית לשם סיפוח מידי של האזור ולהחיל את החוק הישראלי!

המהלך יקדם את האזור כולו ואת היישוב שלנו בפרט ויאפשר לנו להתפתח בצורה טובה יותר ונכונה יותר!

אליהו ליבמן המתמודד לראשות קרית ארבע חברון אמר: "החתירה והמאבק להחלת ריבונות ישראל על יהודה ושומרון היא חלק בלתי נפרד מתפקידו של ראש רשות ביהודה ושומרון. מהלך הריבונות הוא גם מהותי, ערך יסוד בציונות וביהדות, וגם הכרחי לניהולה התקין של רשות ביהודה ושומרון ומתן יחס שוויוני לתושבים. כראש המועצה המקומית קרית ארבע חברון, העיר בה עשתה מלכות בית דוד את צעדיה הראשונים, אפעל בכל מאודי ליישום החזון".

בני כשריאל ממעלה אדומים אמר:  מעלה אדומים בראשותי הייתה הראשונה במאבק על ריבונות ליישובי יו״ש. נמשיך להיאבק עד אשר כל התיישבות תהיה בריבונות מדינת ישראל. כאן המקום להודות למועצת יש"ע ולכל הח"כים שתמכו בנו. תודה ובהצלחה.

שלמה נאמן המשמש כראש המועצה האיזורית גוש עציון אמר כי: עם ישראל דורש את החלת הריבונות לא רק כי זה המהלך המדיני הנכון, אלא בעיקר כי זו חובתנו המוסרית כלפי העם והארץ.

אשליית אוסלו ושתי המדינות חלפו עברו  מהעולם. כעת הגיע הזמן  לצעוד בדרך  להחלת הריבונות. עם ישראל שב לארצו אחרי 2,000 שנות גלות כדי להיות ריבון בארצו.

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד