בע"ה י"ג תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

דרישה מטי"ף לפיצוי הילד שהותקף בחברון

הורי הקטין שהותקף על ידי משקיף טי"ף הגישו באמצעות 'חוננו' דרישה לפיצויים ע"ס 75 אלף ₪ מהארגון. מחוננו נמסר: "מצפים מהמדינה להעמיד את התוקף לדין"

  • יח"צ
  • י"ג אב תשע"ח - 10:51 25/07/2018
גודל: א א א
הילד שהותקף
הילד שהותקף

 

השבוע (ב') פנה ארגון 'חוננו' לארגון TIPH בדרישה לתשלום פיצויים בגין תקיפת הילד בחברון.

באירוע שהתרחש לפני כשבועיים, תועד עובד הארגון בחברון כשהוא סוטר בעוצמה בפניו של הילד. ארגון 'חוננו' באמצעות עו"ד מנשה יאדו הגיש את הדרישה בשמם של הורי הילד.

"העובד תועד סוטר בעוצמה רבה בפניו של הקטין", נכתב בפנייה, "הארגון קיבל אחריות על המקרה והחזיר את העובד של מחוץ לגבולות המדינה. בהמשך לכך מבוקש בזה כי הארגון יקבל את האחריות גם במישור הפרטי וישלם פיצויים הולמים לקטין על התקיפה.

תקיפת קטין בעוצמה כה רבה מהווה עוולה לפי כל דין ואמות מידה". דרישת הפיצויים בפנייה עומדת ע"ס 75 אלף ₪.

עו"ד מנשה יאדו מסר: "העצמה החריגה של הסטירה שהניף המשקיף לפניו של הקטין מלמדת על השנאה, והאיבה, והסיכון שנשקף מאותו משקיף כלפי הציבור היהודי. טוב עשתה טי"ף שהרחיקה את התוקף ממדינת ישראל, אולם עליה לשאת גם בנזק ולפצות את הקטין. מעבר לכך אנו נצפה ממדינת ישראל להביא את התוקף לדין".

אתמול פורסם סרטון בו נראה פעיל הארגון שהוא מנקב את צמיגיו של רכב בבעלות משפחה מהיישוב היהודי מחברון. התיעוד נחשף לאחר שבשנה האחרונה היה שמור במשטרה ורק לאחר בקשת עורך הדין איתמר בן גביר הואילה המשטרה להוצאו ולפרסמו. בעקבות שני האירועים התגברו הקולות הקוראים לסלק מהארץ את אנדי הארגון ולהפסיק את המנדט אותו הם מקבלים לפעילותם. 

כמו כן אתמול זומן מפקד הארגון בארץ למשרד החוץ לשיחת בירור בנוגע לאירועים האחרונים.

זמן הזמן!

הפרויקט מוגבל בזמן, אם לא נגיע ליעד - כל הכסף שגייסנו עד כה ילך לטמיון. הצטרפו עכשיו להקמת מערכת תחקירים שתשפיע במציאות הרבה יותר.

יש תשורות שוות ומעניינות - אל תפספסו!

היכנסו עכשיו ותתמכו!

 
תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד