בע"ה כ"א אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ההרס בבנימין: "המנהל האזרחי החל בהכנות לתכנית טראמפ"

במטה כולה שלנו מסבירים כי הפינוי שנערך השבוע סמוך לכוכב השחר הוא חריג בהיקפו ומצביעים כל כך שאחת השכונות נמצאת בין השטח המיועד לריבונות ישראלית לזו שעתיד להימסר לערבים. "יש לחששו מפינויים נוספים"

  • כ"ה סיון תש"פ - 17:40 17/06/2020
גודל: א א א
ההרס בכוכב השחר, השבוע (מעוז אסתר)
ההרס בכוכב השחר, השבוע (מעוז אסתר)

ההרס שנערך השבוע בשכונות מעוז אסתר ובבלאדים (גבעה א') הסמוכות לכוכב השחר, נחשב לחריג. התושבים חוששים כי לא מדובר בהרס הקשור עם התקדמות יישומה של תכנית טראמפ.

"הפינוי החריג שהיה בכוכב השחר, שבו נהרסו בתים של חמישה משפחות, מעלה את החשש שבמנהל האזרחי, החלו כבר בהכנות לקראת מימושה של תוכנית המאה", אומרים במטה 'כולה שלנו' לקול היהודי.

השטח עליו נמצאת שכונת הבלאדים, נמצא בשטח "אפור" ובמפות תכנית טראמפ שהוצגו לציבור, השטח הזה נמצא ממש באמצע, בין האזור עליו תוכרז ככל הנראה ריבונות ישראלית, לזו אותה מבקש הממשל האמריקאי למסור ליישות ערבית.

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ הצהיר, כי במסגרת התכנית אותה הכין הבית הלבן, "אף מתיישב לא יפונה". במטה כולה שלנו חוששים כי את הפינויים מנסים במנהל האזרחי לבצע כבר עכשיו.

במטה כולה שלנו הוסיפו, כי "על פי המפות שפורסמו מיקומה של הגבעה הסמוכה לכוכב השחר עלולה להיות בשטח המיועד למדינה הפלסטינית (כחלק מהרצף הפלסטיני בין יריחו לראמללה). אם זה נכון, אנחנו עלולים לראות בתקופה קהרובה הרס של מקומות נוספים במטרה לנקות את השולחן לקראת הסערה שאמורה להצטייר כך ש"אף מתיישב לא יפונה".

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד