בע"ה ג' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הוצאו צווים מנהליים לחמישה יהודים

האלוף תמיר ידעי והאלוף אורי גורדין חתמו על צווים מנהליים המטילים מגבלות על חמישה צעירים ממקומות שונים בארץ למשך מספר חודשים.

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ט סיון תשפ"א - 13:35 09/06/2021
גודל: א א א
האלופים גורדין וידעי (צילום: דו"צ)
האלופים גורדין וידעי (צילום: דו"צ)

​חמישה בחורים צעירים מיצהר, עדי עד, יד בנימין, גוש שילה ונוף איילון קיבלו בימים האחרונים צווים מנהליים ויצירת קשר חתומים בידי מפקדי פיקוד העורף ומרכז.

אריאל דהרי, בן 20 מנוף איילון, קיבל צו האוסר עליו לצאת מגבולות הישוב בו הוא מתגורר למשך כשלושה חודשים עד ערב ראש השנה ולהימצא במעצר בית בשעות הלילה למשך חודש אחד נוסף, עד תום חודש תשרי תשפ"ב.

החמרה זו באה לאחר שכבר היה מצוי במעצר בית בלילות בחודשים שחלפו. "אם עד עכשיו יכולתי לעבוד בשיפוצים בירושלים" אומר דהרי לקול היהודי, "עכשיו אני גם לא יכול לעבוד, אין שיפוצים בנוף איילון שאפשר להסתמך עליהם. הם יכולים להחליט מה שהם רוצים ואין עם מי לדבר, לא שימוע ולא ערעור". כמו כן, מצרף מפקד פיקוד העורף, אלוף אורי גורדין, רשימה של 24 אנשים איתם דהרי מנוע מלעמוד בקשר בכל צורה שהיא למשך כחצי שנה, עד ראש חודש טבת תשפ"ב.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי

כאמור, בנוסף לדהרי קיבלו ארבעה יהודים צעירים נוספים צווים מנהליים למשך מספר חודשים בהם הגבלות תנועה, מעצרים ליליים ויצירת קשר.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 32 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד