בע"ה ג' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

החל פינוי גרעין שא-נור

כוחות צבא ומג"ב הגיעו כעת עם אוטובוסים ליישוב שאנור והודיעו כי הם מתחילים בפינוי המקום. צה"ל: "על פי חוק ההתנתקות יש לכם עשר דקות לפנות את המקום"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ג' ניסן תשפ"א - 20:36 16/03/2021
גודל: א א א
צילום: גרעין שא-נור
צילום: גרעין שא-נור

הסתיים ללא תוצאות מו"מ בין מתיישבי שאנור לקצינים בכירים מחטיבת מנשה. המתיישבים הודיעו לצה"ל כי בכוונתם להישאר במקום וכי הם לא יתפנו מרצון מביתם. צה"ל מתארגן לפינוי המתיישבים.

המתיישבים חוששים - כוחות הביטחון ינהגו באלימות במהלך הפינוי "גנץ מנסה לסכסך בכוח בין ההתיישבות לצה"ל - מקווים שראש הממשלה יעצור אותו" ראש המועצה יוסי דגן: "קורא לכל שרי הממשלה ולראש הממשלה למנוע את הפינוי"

צה"ל הודיע למתייישבים כי הוא מתארגן לפנותם. המתיישבים קראו לעצור את הפינוי "שבנו לתקן את העוול, שבנו לביתנו, פנינו לפני זמן קצר לרה"מ נתניהו וקראנו לו להתחיל את מדיניות הימין מלא מלא כבר מרגע זה.
לצערנו, נראה כי שר הביטחון בני גנץ מנסה להוציא על גבנו תמונות של פינוי אלים שיביכו את רה"מ נתניהו. אנו קוראים לראש הממשלה עצור את גנץ, ופעל מיידית לחידוש ההתיישבות בשאנור."

חברי הגרעין חוששים כי כוחות הביטחון ינהגו כלפי המתיישבים באלימות "גנץ מנסה לסכסך בכח בין ההתיישבות לצה"ל, אנחנו אוהבים את צה"ל ואין בכוונתו להיגרר לאלימות עם צה"ל בשום אופן. בע"ה ההתיישבות תנצח, אנחנו מתארגנים לעוד לילה בשאנור".

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן מגורש משאנור בעצמו קרא לכל שרי הממשלה ולראש הממשלה: "לעצור את הפינוי, לאפשר למשפחות להשאר במקום וליישב את שאנור מחדש. תנו לנו לחזור הביתה".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 32 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד