בע"ה ג' שבט תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

העצרת שתוכננה להתקיים בשא-נור - תדחה

לאור ההתפתחויות הפוליטיות, נדחתה העצרת שהייתה אמורה להתקיים ביום ירושלים בצפון השומרון. דגן: "נמשיך המאבק על ביטול חוק ההתנתקות"

  • יח"צ
  • כ"ה אייר תשע"ט - 21:16 30/05/2019
גודל: א א א
מתיישבים מבקרים בחורבות הישוב שאנור חומש תחילה
מתיישבים מבקרים בחורבות הישוב שאנור חומש תחילה

העצרת והפעילויות שתוכננו להתקיים ביום ראשון הקרוב בישוב שא-נור שבצפון השומרון יידחו. כך הודיעה היום (חמישי) המועצה האזורית שומרון.

העצרת, שהייתה אמורה להתקיים תחת הכותרת 'מבטלים את חוק ההתנתקות' נדחתה לאחר התייעצות בין המועצות האזוריות שומרון, בנימין וקרית ארבע-חברון שהיו שותפות להפקת האירוע, וזאת לאור ההתפתחויות הפוליטיות ופיזורה של הכנסת ה-21.

עם זאת המאבק לביטול חוק ההתנתקות אותו מובילה מועצה אזורית שומרון ימשך כרגיל. במועצה ימשיכו לקדם הדרישה מרה"מ בנימין נתניהו לבטל את חוק ההתנקות מצפון השומרון ולתקן את העוול.

נזכיר כי בשבועות האחרונים גוברת הדרישה לביטול חוק ההתנתקות והיא צוברת תאוצה מקיר לקיר. שרים, חברי כנסת ואישי ציבור רבים הצטרפו והביעו תמיכתם בדרישה. לפני מספר ימים עלו  קבוצת ח"כים, ובראשם יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, לישוב חומש על מנת להתרשם מהמציאות במקום ולראות בפועל את החשיבות בשליטה ישראלית באזור. יו"ר הכנסת אדלשטיין אמר במקום כי בכנסת הקרובה יבוטל חוק ההתנתקות. 

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, אומר כי "נאלצנו בעקבות ההתפתחויות הפוליטיות לדחות את העצרת למועד אחר. עם זאת אנחנו ממשיכים בכל הכח וביתר שאת לדרוש כי חוק ההתנתקות יבוטל. לא נשקוט עד שהעוול יתוקן. הגיע הזמן לעשות תיקון לעוול הזה, שנעשה לפני יותר מ-10 שנים, ולהחזיר לשם את התושבים. בכנסת הבאה זה בע"ה יקרה".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד