בע"ה ב' שבט תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
הרס בבנימין

מאות שוטרים בכוכב השחר - הרס בתי תושבים

צפו: כוחות גדולים מאוד של משטרה מג"ב ומנהל אזרחי הגיעו לכוכב השחר במטרה להרוס בתים בגבעות הסמוכות. תושבים: "מבצע חריג שלא נראה בשנים האחרונות"

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ה ניסן תשע"ט - 08:42 30/04/2019
גודל: א א א

מאות שוטרי יס"מ ומג"ב מלווים בכוחות מנהל אזרחי הגיעו הבוקר לגבעת מעוז אסתר שבבנימין סמוך לכוכב השחר. הכוחות כיתרו את הבתים והחלו בביצוע ההרס. בסיום מבצע ההרס במעוז אסתר נהרסו 5 מבנים ודיר. 

תושבים מהאיזור דווחו על 600 שוטרים שהגיעו לשטח בליווי כלים כבדים אשר השתתפו בהרס. התושבים חוששים מהרס מבנים במספר גבעות הסמוכות לכוכב השחר. בגבעת מעוז אסתר בה החלו הכוחות בביצוע ההרס, קיימים מספר בתים בינהם ביתו של זוג צעיר שהתחתן לפני חודשים ספורים. נכון לשעה 09:15 דווח על שש בנות שנעצרו במקום על ידי המשטרה לאחר שהגיעו למחות על ההרס.


עוד מדווחים תושבים כי במקום הוצבו שירותים כימיים עבור כוחות ההרס מה שמלמד כי ככל הנראה הגיעו השוטרים למקום למבצע רחב היקף וארוך שעות. 

עם סיום ההרס במעוז אסתר התרכזו הכוחות במקום אחד לצורך ארוחת בוקר והמשך התארגנות בדרכם למקומות הבאים. 

שמואל (זנגי) מידד מנכ"ל ארגון חוננו מסר "מנסיוננו באירועים כאלה זכויות אדם נרמסות ברגל גסה. אני מזהיר את הכוחות ואת שולחיהם שלא ירימו יד כנגד המוסר והחוק. כל התנהגויות מרושעות כפי שחווינו רבות בעבר יחשפו אתכם לתביעות."

שוטרים מונעים מתושב כוכב השחר להגיע לביתו

 

תגובות (7) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 29 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד