בע"ה י"ד סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

השוטר ניצל את תמימות האחות הקטנה כדי לפגוע בנער גבעות

שוטר התקשר לבית המשפחה, התחזה לעובד ב'דואר ישראל' וכך גרם לילדה בת 13 לספר לו כי אחיה הגדול נוכח בבית. דקות ספורות לאחר מכן הוקף האח בשוטרים, שהגישו לו צו מנהלי...

  • כ"ו תמוז תשע"ט - 19:20 29/07/2019
גודל: א א א

אתמול (ראשון) אחה"צ ענתה ע', ילדה בת 13 שסיימה כיתה ז', לטלפון המצלצל בביתה. המספר היה חסוי, והמטלפן הציג עצמו כעובד 'דואר ישראל'. לדבריה "הוא הזדהה מדואר ישראל, שאל 'לאיזו משפחה הגעתי', ועניתי לו. לאחר מכן אמר 'יש לי פה חבילה לאיקס (שמו של אחיה הגדול). אמרתי לו שזה אח שלי".

לאחר מכן התחיל המטלפן לדובב את הילדה "הוא שאל 'אתם ברחוב זה וזה מספר 6?' עניתי לו שכן, אבל מספר 8.. הוא ענה שיש לו חבילה להעביר לאח שלי ושאל 'הוא בבית?'. עניתי שכן. בסוף השיחה אמר לי 'נבוא בין שש לשמונה'".

הורידו את האפליקצייה לטלפון הנייד >>

ע' סיפרה כי אחיה, נער בן 17 נגדו הוצא צו מנהלי הכולל הרחקה מיו"ש, היה לידה בעת השיחה. כשהסתיימה השיחה אמרה לו כי דואר ישראל רוצים להעביר לו חבילה. לדבריה, אחיה החל לחשוד כי מדובר בשוטרים, והשיב "נקווה שזה לא המשטרה".

"היה נשמע לי אמין. לא חשדתי בכלל.. רבע שעה לאחר מכן יצא אחי מהבניין לכיוון הישיבה, והוקף בשוטרים. הם הגישו לו צו מנהלי נוסף, הפעם עם איסור יצירת קשר עם 20 אנשים. הרגשתי ייסורי מצפון, כאילו אני הבאתי את זה על אח שלי".

עוד אמרה ע' "הרגשתי אשמה. אני כועסת על המשטרה. זה לא נחמד שככה עובדים עליך, ושהמשטרה צריכה לשקר לי כדי לעשות את העבודה שלה. הם לא ביקשו את אחד ההורים, או מישהו בוגר. ניצלו את העובדה שילדה ענתה לטלפון, והוציאו ממני את המידע בלי להזדהות".

למרות זאת, הוסיפה "אח שלי לא כועס עלי, הוא מבין שלא היה לי מה לעשות".

מארגון חוננו נמסר "משטרת ישראל שוברת את השיאים של עצמה בשיטות הנלוזות בהן היא נאבקת בנערים קטינים. ביבי נתניהו האחראי הבלעדי על השב"כ, והוא יודע וחותם.

הצווים המנהליים שמחולקים בסיטונאות לצעירים ביו"ש הם פשע. הם מוצאים בלי דין ובלא דיין. ההתנהלות המחוצפת שמלווה אותם ומתוארת כאן היא בחינת הוספת חטא על פשע, ומעידה שדמם הותר.
מה השתיקה הזו?".

תגובות (7) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד