בע"ה ט"ו תשרי תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

התנועה האסלאמית מגייסת תרומות למימון קנסות עברייני בנייה בירושלים

הפלג הדרומי של התנועה האסלאמית באמצעות עמותת 'אל אקצה' יצא בקריאה לציבור לגייס ולתרום סכום של כ- 300 אלף ש"ח עבור תשלום קנס לעברייני בניה בבית צפפא בירושלים ובכך למנוע את הרס הבתים. "אבסורד בלתי נתפס".

  • יח"צ
  • י"ג תמוז תשפ"א - 12:46 23/06/2021
גודל: א א א
בית צפפא ירושלים, לבתים אין קשר לכתבה (באדיבות: מיינט ירושלים)
בית צפפא ירושלים, לבתים אין קשר לכתבה (באדיבות: מיינט ירושלים)

בפוסט שפירסם השייח' ספואת פריג', סגן יו"ר הפלג הדרומי בתנועה האיסלמית ומי שעומד מאחורי מפלגת רע"ם של מנסור עבאס נכתב:"לתרום לכיסוי הקנס הכספי שהטיל בית המשפט הישראלי. כדי למנוע עקירה של ארבע משפחות מירושלים". עוד כתב: "היה שותף ליציבות של אחיך הירושלמים בבתיהם ותחזק את איתנותם "

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >

בתגובה לקמפיין גיוס הכספים אמר מאור צמח יו"ר ארגון 'לך ירושלים': "הסרו את ידיכם מירושלים. אסור לאפשר לזרועות התמנוניות של הפלג הדרומי של התנועה האיסלמית לשלוח את ידם ולבחוש בחברה האזרחית במזרח ירושלים. פעילות דעווה זו מגייסת את התושבים בירושלים לתמוך בתנועה האיסלמית ובמטרותייה האנטי ציוניות".

מהאגף למחקר בשפה הערבית של תנועת "אם תרצו" נמסר: "הפלג הדרומי של התנועה האסלמית מעולם לא זנח את שאיפתו למחוק את מדינת ישראל מן המפה. מעשיו מעידים על כך והעובדה שממשלת ישראל תלויה במפלגה המייצגת אותו היא אבסורד בלתי נתפס העולה על כל דמיון. אנו קוראים לכלל ראשי המפלגות הציוניות להתעורר ולהסיר את החרפה הזו מעל ראשם ומעל המדינה. מספיק עם השיגעון הזה".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 16 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד