בע"ה י"א סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

התפתחות דרמטית: יתכן והקטין העצור בשב"כ ישוחרר

בארגון חוננו אומרים כי יתכן והתפתחות בחקירת הקטין העצור בחשד להרג ערביה ליד רחלים תביא לשחרורו

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ד שבט תשע"ט - 16:07 20/01/2019
גודל: א א א

צפו: עו"ד עדי קידר מחוננו לאחר הדיון היום. צילום: ארגון חוננו

האם הקטין העצור בידי השב"כ בחשד להרג ערביה ישוחרר בעקבות התפתחות בפרשה?

בימ"ש השלום בראשל"צ האריך בשעות הצהריים בהסכמה את מעצרו של הקטין האחרון אשר עצור בשב"כ בחשד למעורבות בארוע השלכת האבן סמוך לרחלים.

בארגון חוננו אומרים כי בעקבות התפתחות דרמטית בפרשייה, ובניגוד לציפיות, לא הוגש היום כתב אישום כנגד הקטין, ובאופן חריג חזר התיק לדיון בבימ"ש השלום בראשל"צ.

מדובר בצעד חריג ביותר, וזאת לאחר שהפרקליטות הצהירה בדיון האחרון כי היום יוגש כתב אישום כנגד הקטין. ההתפתחות מגיעה בעקבות טענות חדשות מצד עורכי דינו של הקטין עו"ד עדי קידר ועו"ד אמיר ברכה אשר מייצגים בתיק מטעם ארגון חוננו.

מעצרו של הקטין הוארך כאמור עד יום רביעי, ובימים הקרובים צפוייה הפרקליטות לבחון את טענות ההגנה ולהכריע האם הקטין ישוחרר בהמשך השבוע.

עו"ד עדי קידר מארגון חוננו שמייצג את הקטין מסר בסיום הדיון: "היום הוארך המעצר של הקטין בארבעה ימים נוספים. אנחנו הסכמנו להארכת המעצר מהטעם שבעצם היוזמה של ההתפתחות החקירתית היא אפשר לומר שלנו. אנחנו העלנו בפני הפרקליטות והמשטרה טענות מסוימות, שבשלב זה הפרקליטות והמשטרה הסכימו ובצדק לבדוק את הדברים.

הציפייה שלנו מאחר שהדברים יתבהרו, ותהיה תוצאה מעניינת שלטעמי אולי תביא לדרמה מאד מענינת בתיק. ברמה המשפטית אנו רוצים לראות איך מתיחסים לטענות שלנו ואני חושב שאם אכן הטענות שלנו יתבהרו כטענות צודקות מצב התיק ישתנה לחלוטין. זה סוג של שובר שויון, שיכול להיות שיסתיים בשחרור הקטין, זה לא דבר של מה בכך".

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 22 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד