בע"ה י"א אייר תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

חול המועד בבנימין: למעלה מ-80 אלף מטיילים

מסלולי הטיול פתוחים לציבור גם באיסרו חג ובכל עונת האביב והקיץ. ראש המועצה ישראל גנץ: "נקודת זינוק למספרים שהכרנו טרום הקורונה. אני מודה לאלפי האזרחים שהגיעו ליהנות מארץ נביאים ונביעות".

  • יח"צ
  • כ"א ניסן תשפ"א - 21:29 03/04/2021
גודל: א א א

באגף התיירות של מועצה אזורית בנימין מסכמים חול המועד מוצלח מאוד, עם אירוח עשרות אלפי ישראלים שהגיעו מכל רחבי הארץ אל בנימין.

מוקדי הטיול המרכזיים היו במסלולי הטבע המסודרים, שהוכשרו בשנים האחרונות על ידי המועצה. בכל המסלולים היו מטיילים רבים שנהנו מנופי התנ"ך המרהיבים של בנימין ומהפריחה האביבית הנפלאה של האזור.

בין המסלולים המבוקשים היו שביל הצפרים החדש ליד נוה צוף, שביל המעיינות ליד נחליאל וכרם רעים, נחל שילה, נחל דלבים ונחל פרת.

כמו כן, גם לאתרי המורשת של בנימין, שילה הקדומה וארמונות החשמונאים, הגיעו אלפים שנהנו מסיורים מקצועיים וחיבור אל ההיסטוריה של עם ישראל במקומות אלו.

ראש המועצה האזורית בנימין, ישראל גנץ, סיכם חופשת פסח מוצלחת: "הישראלים נהרו לבנימין ונהנו משפע רב של ארץ תנ"ך, מעיינות ואתרי מורשת מיוחדים. זכינו השנה לחנוך מסלול חדש ומרהיב בנווה צוף ובהמשך נוסיף עוד אתרים ומסלולים חדשים. אני מודה לכל אלפי אזרחי ישראל שהגיעו להינות מארץ נביאים ונביעות".

"למעלה מ-80 אלף מבקרים מעניקים לנו את הכח להמשיך ולחזק את האוצרות שלנו שהם חלק בלתי נפרד מפיתוח חבל בנימין, ומאמינים כי זהו נקודת ההתחלה של המספרים הגבוהים שהכרנו טרום הקורונה".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד