בע"ה י"ב תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

כוחות הבטחון הרסו 'פינה חמה לחיילים' בחברון

הפינה, שהוקמה לפני מספר חודשים ושימשה את החיילים המשרתים באזור, נהרסה בידי צה"ל והמנהל האזרחי. "ערבים בונים צמוד אלינו, על אדמות לא שלהם ללא אישור - להם לא הורסים"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ג' סיון תש"פ - 09:32 26/05/2020
גודל: א א א

צה"ל ופקחי המנהל האזרחי הרסו הבוקר (שלישי) מבנה ששימש 'פינה חמה לחיילים' בשכונת תל רומיידה בחברון.

הפינה, שהוקמה בידי תושב שכונת תל רומיידה, שימשה את החיילים בחודשים האחרונים, מאז הוקמה. וכאמור הבוקר, המנהל האזרחי הרס את המקום.

"כאן מסביבנו יש המון בניה בלתי חוקית של ערבים, אבל להם לא הורסים", אומר הבוקר מרזל בשיחה עם הקול היהודי. "כל פעם שאנו מתלוננים על בניה בלתי חוקית של ערבים, אומרים לנו שאין מספיק כוח אדם כדי לאכוף זאת".

"ערבים, וגם אנרכיסטים מבית השמאל, בונים צמוד אלינו כל הזמן. הם בונים על אדמה שלא שלהם, בלי רשות, הודיעו להם להפסיק לעבוד אבל הם ממשיכים. אף אחד לא הורס להם".

עוד מוסיף מרזל, ומזכיר את פסיקת בג"צ אתמול בנוגע לביתו של מחבל שנמנה על החולייה שרצחה את החייל דביר שורק הי"ד. שופטי בג"צ קבעו כי אין להרוס את בית המחבל. "ראינו אתמול את רוח בג"צ, שליהודים בעמונה יהרסו ולערבים לא הורסים, אפילו לא למחבל".

מהמנהל האזרחי נמסר בתגובה לקול היהודי, כי "היום (שלישי), ביצע המנהל האזרחי בליווי ובאבטחת כוחות צה״ל, פעילות אכיפה כנגד מבנה מעץ שהוקם באופן בלתי חוקי בתל רומיידה שבחברון, ללא ההיתרים והאישורים הנדרשים. 
נדגיש כי פעילות האכיפה בוצעה בהתאם לסמכויות ולנהלים וכן בכפוף לשיקולים המבצעיים".

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 37 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד