בע"ה ה' ניסן תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

כתב אישום נגד עזרא נאווי

כתב אישום נגד נגד האנרכיסט עזרא נאווי שהסגיר ערבים שמכרו קרקעות ליהודים. עד כאן: "היה נכון לייחס לנאווי אישומים כבדים יותר אשר ישקפו נכונה את העבירות"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ג' אב תשע"ח - 17:08 15/07/2018
גודל: א א א
נאווי בבית המשפט (הלל מאיר TPS)
נאווי בבית המשפט (הלל מאיר TPS)

פרקליטות המדינה הגישה לבית משפט השלום בירושלים כתב אישום נגד פעיל השמאל הקיצוני האנרכיסט עזרא נאווי בגין כך שבמספר הזדמנויות מסר נאווי לידי כוחות הביטחון המסכל ברשות הפלסטינית, מידע אודות ערבים שהיו צדדים לעסקאות החזקת ומכר מקרקעין באזור דרום הר חברון.

כתב האישום מייחס לנאווי עבירה לחוק יישום הסכם הביניים בדבר הגדה המערבית ורצועת עזה, האוסרת על אזרח או תושב ישראלי, להתגייס או לפעול בשירותם של גורמי המודיעין והבטחון של הרשות.

בארגון 'עד כאן' שחשף לראשונה את הפרשייה וניהל מאבק בנאווי הגיבו להחלטה על הגשת כתב האישום ואמרו "ארגון עד כאן שמח וגאה לסייע לרשויות אכיפת החוק בישראל להביא עבריינים אשר פוגעים בחיילי צה"ל ובביטחון ישראל לדין.

עם זאת, אנו סבורים כי היה נכון לייחס לנאווי וחבריו אישומים כבדים יותר אשר ישקפו נכונה את העבירות אותם ביצעו לכאורה, אנו לא נרפה בעניין." מסרו מ'עד כאן'.

"הגיע הזמן שגורמי החוק בישראל יתנו את הדעת על הפרקטיקה הנהוגה בה פעילים קיצוניים ישראלים משתפים פעולה עם הביטחון המסכל הפלסטיני בטענה הזויה של "קידום זכויות אדם" ויביאו להפסקת התנהלות זו בצורה חדה וברורה. הביטחון המסכל הינו גוף אכזרי שבמשך שנים עינה והוציא להורג עשרות אנשים רק מכיוון שחשבו למכור אדמה ליהודים או לשתף פעולה עם ישראל. כל גורם שמשתף פעולה עם גוף כזה למעשה הוא בעצם חלק  מהעינויים הקשים  האלו", הוסיפו ב'עד כאן'.
 
לסיום מסרו כי "בימים אלו ממשיך ארגון 'עד כאן' לחשוף ולעקוב אחר פעילותם של ארגונים האנרכיסטים הזויים אשר פועלים נגד מדינת ישראל בטענה של "שמירה על זכויות אדם", אנו בטוחים כי חומרים אלו יחשפו את פרצופם האמיתי וימשיכו לסייע לאכיפת החוק כלפי עבריינים אלו".

בזכות קוראים כמוך – נשמיע את הקול היהודי ונשנה מציאות!

הפוסט שקראת עכשיו, לא במקרה נמצא כאן, בקול היהודי. צוות הקול היהודי משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לגולשים שלנו חדשות ומידע שאין בשום מקום אחר, ולתת במה לקול היהודי, שפעמים רבות מושתק בידי כלי התקשורת והרשויות במדינה.

כעיתונות עצמאית, אנו פועלים ללא מטרות רווח. כעת יצאנו לקמפיין גיוס המונים מוגבל בזמן, כדי להקים מערכת תחקירים חדשה שתיצור שינוי משמעותי במציאות.

הצטרפו עכשיו לפרויקט – והיו שותפים בתקשורת יהודית-ערכית ועצמאית

לחץ כאן

 
תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד