בע"ה כ"ד כסלו תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

משפחות וילדים עלו לעצרת ונטיעות בגבעת האור

עשרות מתושבי בית אל, בהם משפחות עם ילדים, עלו אמש (א') לגבעת האור סמוך לישוב, ערכו במקום עצרת ונטעו עצים. "אם אנחנו לא נהיה פה, ערבים ישתלטו"

  • כ"ו שבט תשפ"א - 08:40 08/02/2021
גודל: א א א

עשרות מבוגרים ובני נוער תושבי הישוב בית אל וחברי גרעין התיישבות בבנימין קיימו אמש (ראשון) נטיעות ולאחר מכן עצרת בגבעת האור הסמוכה  לבית אל.

באירוע השתתפו בין היתר ראש מועצת בית אל שי אלון, יו"ר תנועת נחלה - דניאלה וייס וכן הרב בראלי.

הפעילים דורשים מהממשלה לעצור את ההשתלטות הערבית על האיזור, ולאפשר הקמת שכונה חדשה של הישוב בית אל במקום".

הצטרפו לערוץ הטלגרם של הקול היהודי >>

לדבריהם, "גבעת האור זו נקודה אסטרטגית החולשת על כיכר איו"ש ועל הישוב בית אל". במקום קיימים מספר מבנים עוד מזמן הבריטים. בעבר עלו לנקודה מספר פעמים בנסיונות להאחז במקום ולחדש את ההתיישבות היהודית, אולם ניסיונות אלו לא צלחו.


 
דניאלה וייס אמרה בעצרת, כי "עלינו לפה היום במטרה ברורה להישאר פה לתמיד!!! אנחנו מבינים שאם אנחנו לא ניישב את המקום הערבים חס ושלום, ישתלטו על המקום כמו שהשתלטו על מאות נקודות אחרות ברחבי יהודה ושומרון.

בת עמי עמיצור, חברת הגרעין ופעילה בתנועת נחלה, אומרת לאחר העצרת, כי "אנו קוראים מפה לכל המתיישבים ברחבי יהודה ושומרון, ברוך השם הקמנו מפעל התיישבות משגשג ביהודה ושומרון, אבל עוד רבה היא הדרך. מאות אלפי דונמים ביהודה ושומרון עדיין מחכים לגאולתם ועלינו להתעורר וליישבם נוכח ההשתלטות הערבית הגוזלת מאיתנו את חבלי מולדת".

הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

תגובות (4) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 37 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד