בע"ה ז' שבט תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

משפחת סנדק: למנות שופט שיחקור את מות אהוביה ז"ל

עורכי הדין של משפחת סנדק הכריזו כי יגישו היום (ד') לבית המשפט בקשה להעמיד שופט שיחקור את מותו של אהוביה ז"ל. "החקירה זוהמה כל הכשלים החמורים ביותר שניתן להעלות על הדעת"

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ב טבת תשפ"א - 07:45 06/01/2021
גודל: א א א

עורכי דינם של משפחת סנדק ערכו אמש (שלישי) מסיבת עיתונאים מיוחדת בירושלים בה הודיעו כי יגישו היום לבית המשפט בקשה למינוי שופט חוקר לפי סעיף 19 לחוק חקירת מוות.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

מסיבת העיתונאים השתתפו גם אברהם ואיילת סנדק, הוריו של הנער בן ה-16.5 אהוביה סדק ז"ל, שנהרג בידי שוטרים מימ"ר ש"י ב מהלך מרדף משטרתי.

עו"ד אריאל עטרי אמר, כי "חקירת הריגתו של הנער אהוביה נגועה בכל הכשלים החמורים ביותר שניתן להעלות על הדעת. שיבוש חקירה, תיאום עדויות וזיהום של החקירה. כולם פרי ניהול שערורייתי של החקירה בידי משרד המשפטים".

עוד אמר עו"ד עטרי, מדובר בצעד יוצא דופן, אך מדובר גם בחקירה יוצאת דופן. מה שקרה עד היום הוא חסר תקדים ויעיד על כך מכתבו של סגן ראש מח"ש עו"ד משה סעדה. אנו מצפים כי חוקר נסיבות המוות שימונה לבקשה, ובית המשפט חייב למנות שופט כזה, ימצא את האשמים בהריגתו של אהוביה זכרו לברכה, ויביא להעמדתם לדין".

את הבקשה יגיש עו"ד אריאל עטרי מטעם ארגון חוננו לבית משפט השלום בירושלים. בבקשה פירט על המחדלים בחקירה, על החשש מחקירה מוטת ועל הסיבות לפיהם מחוייב בית המשפט לקבל את הבקשה ולהורות על מינוי שופט שיחקור את הרג אהוביה סנדק ז"ל.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 17 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד