בע"ה י"ז אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

נוער פועל לריבונות בכל הכוח

תנועת נוער הפועלת להחלת ריבונות מבקשת את עזרת הציבור להצלחת פעילותה. הרב אליהו: "נוער מלא אנרגיה ואמת שרוצה מדינה אמיתית ובריאה"

  • נשים בירוק | פרסומי
  • ג' טבת תשע"ט - 15:17 11/12/2018
גודל: א א א

מחמ"ל שהוצב בשמורת עוז וגאו"ן שבגוש עציון מנוהל מאז יום ראשון בערב מבצע ההתרמה לתנועת נוער הריבונות, מבצע שמתפרס לאורך 48 שעות להעצמת והעמקת פעילות ההסברה של נוער הריבונות. המבצע עתיד להסתיים היום (שלישי) בשעה 22:00.

מבצע ההתרמה החל מיד בתום אירוע מתמשך שקיימה תנועת הריבונות מיסודה של 'נשים בירוק' לרכזים אזוריים של 'נוער הריבונות'. במסגרת זו פגשו בני הנוער אנשי מקצוע והכשרה בתחומים שונים כחלק מסדנאות מנהיגות ומדיה לקראת המשך הפעילות.

בני הנוער שהגיעו בשעת בוקר מכל רחבי הארץ קיימו מפגש וסדנה מיוחדת להיכרות עם הדרכים היעילות והנכונות לפעילות הסברתית במדיה החברתית. לאחר מכן פגשו צוותי הכשרת מנהיגות צעירה לסדנאות ופעילות בשטח.

    | "אין איום דמוגרפי כמו שמתארים"

בהמשך היום התכנסו בני הנוער יחד עם תומכי תנועת הריבונות שהצטרפו אליהם להרצאה אותה נשא הדמוגרף וציר ישראל לשעבר בוושינגטון, יורם אטינגר, על יחסי ארה"ב ישראל ועל האיום הדמוגרפי המנופח באופן מגמתי ומפיח רוח פסימית בחברה הישראלית, בעוד נתוני האמת מלמדים על מגמה הפוכה ואופטימית. בהרצאתו בפני באי האירוע, בני נוער ומבוגרים, עסק אטינגר בהפרכת הגישה הרואה ביחסי ישראל-ארה"ב יחסים בהם ישראל היא המקבלת וארה"ב המעניקה והנותנת.

במהלך יום ראשון ביקר בשמורת 'עוז וגאו"ן' סגן השר במשרד ראש הממשלה, חבר הכנסת מייקל אורן. סגן-השר אורן היה האורח המרכזי באירוע הדלקת נר שמיני של חנוכה במצפה החדש שהקימה תנועת 'נשים בירוק' בשמורה, מצפה לזכרו של ארי פולד הי"ד, שהיה מתומכיה הנלהבים של התנועה, השתתף בפעילותה והיווה מקור כוח לפעילים, בני נוער ומבוגרים כאחד.

בטקס הדלקת הנרות השתתפו גם בני משפחת פולד ואיתם עשרות מבוגרים ובני נוער שהגיעו מכל רחבי הארץ לתמיכה בחזון הריבונות. חבר הכנסת אורן עצמו הביע התחייבות ואף שבועה לראות בפעילותו המדינית בכל גרגר מארץ ישראל כזה השייך לעם ישראל. באירוע ההדלקה נחשף סרטון מרגש בו נראה ארי ז"ל בשידור החי שיזם והפיק במהלך כנס הריבונות הראשון לנוער שהתקיים בהיכל שלמה שבירושלים וכינס אליו 1,200 בני נוער מכל רחבי הארץ.

   | ארי פולד הי"ד התגייס לחזון הריבונות

בסרטון ניתן להתרשם מההתגייסות המוחלטת של ארי הי"ד לחזון הריבונות והתרגשותו מפעילות הנוער ותחושת השליחות שמבטאים נציגי נוער שאיתם שוחח. בתנועת הריבונות מציינים כי ארי היה מפעיליה ותומכיה הבולטים של התנועה, הזדהותו כללה פעילות מעשית במבצעיה השונים של התנועה. "רוחו האיתנה אתנו, ואת הגשמת צוואתו הרוחנית להחלת ריבונות ישראל על כל מרחבי הארץ אנחנו רואים כיעד וכמשימה", אומרות ראשי תנות הריבונות, יהודית קצובר ונדיה מטר, השבות ומכריזות: "מתוך האבל נקום לקומה חדשה ונוספת של עצמאות וריבונות העם בארצו".

מיד לאחר אירוע הדלקת הנרות התכנסו פעילי תנועת הריבונות אל האוהל המרכזי שבשמורת 'עוז וגאו"ן' וממנו החלו בניהול חמ"ל ההתרמה שעד לשעה 22:00 היום (שלישי) ימשיך ליצור קשר עם אוהדי ההתיישבות ותומכיה על מנת להגיע ליעד של 550 אלף שקלים שכולם קודש להרחבת והעמקת פעילות דור העתיד של המנהיגות בישראל, תנועת נוער הריבונות.

   | הרב שמואל אליהו: "לחזק את חזון הריבונות"

לקראת אירוע ההתרמה שיגר רבה של צפת, הרב שמואל אליהו, קריאה לציבור לעודד ולחזק את תנועת נוער הריבונות ופעילותה לחיזוק והטמעת חזון הריבונות הישראלית ביהודה ושומרון בקרב הציבור הישראלי.

בדבריו הזכיר הרב אליהו את כנס הנוער הראשון בו השתתף ובו פגש את הנוער חדור האמונה והאידאולוגיה ובעל הברק בעיניים. "הם רוצים מדינה אמתית בריאה, שלמה, נכונה ופורחת ממעיינות המים החיים של האומה".

הרב אליהו מברך בדבריו את מנהיגות תנועת הריבונות, יהודית קצובר ונדיה מטר, ומוצא בהם המשך ישיר לנפילי ההתיישבות כדוגמת הרב לוינגר זצ"ל, הרב חנן פורת זצ"ל, בני קצובר ושאר מקימי ההתנחלות ומובילות את המפעל הגדול אל קומתו הבאה קדימה.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 16 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד