בע"ה ז' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

עלילת דומא: הסתפרת?! אולי תואשם ברצח

פרוטוקולי פרשת העינויים הנחשפים לאחרונה בבית המשפט חושפים אט אט מה היו הסובות שבגינן הופעלו המעצרים ו'האמצעים המיוחדים' מול נערי הגבעות

  • יח"צ
  • ט"ו טבת תשע"ט - 21:00 23/12/2018
גודל: א א א
אברהם שפירא
אברהם שפירא

בדף הפייסבוק "עלילת דומא" אשר מפעיליו שמו להם למטרה לעקוב אחר ההתפתחויות בתיק, במסגרת הדיונים בתיק מחדדים עוד מספר נקודות השופכות אור על התנהלות צוות החקירה.

"בשבוע שעבר הבטחנו לפוצץ את הבלון של הראיות המוכמנות ואנחנו כמובן נעשה זאת. אבל לפני כן אנחנו חייבים להשלים את התמונה, כיצד מגיעה משטרת ישראל להחלטה מי הם הפושעים, ומכאן רק צריך להתקדם ולהוציא את הראיה המרכזית - ההודאה!!", כך פותח פוסט שפורסם היום בעמוד.

"ספרנו על המעבר לירושלים של עמירם ואשתו כסיבה שהביאה למעצרו. הפעם נשתף אתכם בסיבה למעצר של מי שלא הואשם בסופו של דבר בתיק ולצורך הענין נקרא לו חיים, כדי לא לערבב אותו מחדש, הוא סבל מספיק", יש לציין כי ח' ישב מאחורי סורג ובריח זמןרב במטרה לנסות לשבור אותו ולקשור את שמו לאירועי דומא.
 
"כאשר סנ"צ ארז אמויאל בחקירה הנגדית במשפטו של עמירם עונה לשאלה כיצד הם בחרו את כיוון החקירה, הוא מספר על הערב עם הפויקה שהזכרנו בפוסט הקודם ועל המעבר של עמירם ומשפחתו לירושלים ואז הוא מוסיף:

"ג.ח. מסתפר. מפה אנחנו מתחילים להתקדם ולהתחקות אחר החשודים האלה. לאסוף יותר ראיות." (הציטוט מהפרוטוקול)

אני לא יודע היכן חיים הסתפר וכמה הוא שילם על התספורת, אבל אין ספק שהוא שילם מחיר יקר על זה שהוא הסתפר בזמן הלא נכון. התקשרתי לחיים ושאלתי אותו תגיד לי אתה יודע למה עצרו אותך בפרשת דומא? "לא, אין לי מושג" עונה חיים. הסברתי לו שהוא פשוט הסתפר בזמן הלא נכון ושכח לבקש רשות מהשב"כ ומהמשטרה. 

כמה זמן היית עצור? "חודש" הייתה התשובה. 

וכמה זמן בלי עו"ד? "19 יום." 

ועינו אותך? "כן אבל אני לא רוצה לדבר על זה, אני משתדל לקבור את הפרשה הזו".

ואיך בסוף השתחררת? "ביקשו להאריך את המעצר ופשוט בית המשפט לא נתן להם".

ומישהו התנצל וביקש סליחה על כך שעצרו אותך 19 יום בלי עו"ד, עינו אותך, והחזיקו אותך במשך חודש ימים במעצר בלי שום סיבה?" לא!!"

בואו נודה על האמת, מה היה קורה אם חיים היה נשבר ומודה? אילו כותרות היינו זוכים לראות?

אז כל מי שהולך להסתפר (בלי לתאם מראש עם השב"כ) יחשוב רק לרגע להיכן הוא יכול להתגלגל במדינה הדמוקרטית ששומרת בקפידה על זכויות כל אזרחיה, ורומסת בלי להניד עפעף את זכויות יהודייה".

תגובות (7) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


8 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 22 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד