בע"ה י"ב אב תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

צה"ל פינה את הפינה החמה לחיילים שתרמו יהודים מחו"ל - צפו

כוחות צבא ומשטרה יחד עם פקחי מנהל אזרחי פינו מבנה "פינה חמה" לחיילים בכניסה לנוקדים. התושבים: "תאוות הרס נגד יהודים"

  • שלום פרידמן, הקול היהודי
  • ה' אב תשפ"ב - 11:53 02/08/2022
גודל: א א א

הבוקר הגיעו כוחות גדולים של צבא ומשטרה יחד עם פקחי מנהל אזרחי כדי לפנות מבנה פינה חמה לחיילים מהכניסה ליישוב נוקדים בגוש עציון.

מדובר בקראוון שנתרם על ידי יהודים מארה"ב, ותופעל על ידי תושבי נוקדים לטובת חיילי הסיור, כשבמקום היתה פינת ישיבה ומנוחה יחד עם אוכל ושתיה.

צפו:

נציין כי מתיעודים מהפינוי עולה כי המנהל האזרחי העסיק פועלים ערבים מיהודה ושומרון, שהוציאו את הציוד מתוך המבנה כדי לאפשר את העמסת הקראוון על משאית.

עמית ברק, תושב נוקדים שתיעד את הפינוי היום, תוקף את הבחירה של המנהל האזרחי להתעלם מהבנייה הבלתי חוקית הערבית ובמקום זאת לפנות דווקא את הקראוון שיועד לחיילים.

מה שכלי התקשורת לא מספרים לכם - הצטרפו עכשיו לעדכונים מהקול היהודי>>

"מה שהתרחש הבוקר בנוקדים זה שיא חדש של טרוף מערכות" אומר ברק לקול היהודי. "ממשלת לפיד-גנץ שלחה הבוקר את המנהל האזרחי שהפך כבר לזרוע מבצעת של הרשות הפלסטינית לפנות פינה חמה שנתרמה לרווחת לוחמי צה"ל ומג"ב שמשרתים בגיזרה".

"הייתי בהרבה פינויים, ומאבקים על גזל הקרקעות שמתבצע על ידי הרשות והאירופאים, אבל באבסורד כזה עוד לא נתקלתי" מוסיף ברק, "הפגיעה היום היא בראש ובראשונה בחיילינו שעל הגב שלהם גנץ ולפיד עושים פוליטיקה עם תאוות הרס נגד יהודים בניצוחו של המנהל האזרחי".

"בעוד יש באזור אלפי מבנים בלתי חוקיים של הפלסטינים, השתלטות על אדמות, נהיגה פרועה, פגיעה סביבתית ב"שמורה הסכמית" במדבר יהודה,  ועבירות נוספות, ממהרים במנהל האזרחי דווקא לשים בראש סדר העדיפויות פינה חמה לחיילים שמצאת במקום רק מספר שבועות. מדהים שכשמדובר ברכוש יהודי המנהל וממשלת ישראל ממהרים לפעול אך מתבטלים אל מול עבירות של הפלסטינים".

"כמות הכוחות שנשלחו היום לדאוג שהפינוי יבוצע (בהם גם לוחמי מג"ב שנהנו מהפינה החמה), מסבירה עד לאיזה תחתית הדרדרו בממשלת ישראל והמנהל האזרחי והמת"ק" דברי ברק.

ראש המועצה האזורית גוש עציון, שלמה נאמן אמר היום בתגובה לפינוי כי "האויב האמיתי ביהודה ושומרון, זו הבניה הבלתי חוקית וההשתלטות המסיבית של הערבים בשטחי סי. חבל שצה"ל וכוחות האכיפה לא מצליחים לייצר מלחמה אמיתית מול האוייב האמיתי. במקום זה אנחנו מתעוררים לעוד בוקר של פינוי מיותר. אנו כמועצה פועלים להעתקת מבנה הפינה החמה לחיילים למקום חלופי, בו נוכל להראות לחיילינו כמה אנחנו אוהבים ומעריכים את עבודתם המסורה.״

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד