בע"ה כ"ב תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

צו התפיסה הסתיים. "המג"בניקים השאירו טינופת ולכלוך"

לאחר כחודש וחצי בהם שהו שוטרי מג"ב במבנה ש'נתפס' בצו צבאי בגבעת קומי אורי, עזבו הלוחמים את המקום כשהם משאירים אחריהם טינופת ולכלוך. "לקחו לנו את הבית והשאירו אותו מטונף" || צפו בתיעוד

  • יהודה פרל
  • ז' כסלו תש"פ - 15:23 05/12/2019
גודל: א א א

עם סיום צו התפיסה על מבנה הבחורים בשכונת קומי אורי בישוב יצהר בשומרון, הופתעו תושבי המקום לראות כי שוטרי המג"ב עזבו את המקום כשהם משאירים אחריהם טינופת וליכלוך רב.

בתיעוד שהגיע לידי הקול היהודי, נראה לכלוך רב מפוזר בכניסה למבנה. כמו כן, במקום מפוזרים חמגשיות, יחד עם אוכל ישן ומצחין שהותירו אחריהם שוטרי המג"ב במקום.

45 ימים אחרי שנחתם צו התפיסה בידי אלוף פיקוד המרכז נדב פדן, הסתיים הצו ותושב השכונה עדן לוי הגיע למבנה. "בתוך המבנה היו שוטרי המג"ב שבכלל לא ידעו שנגמר הצו. הסברתי להם שאסור להם עכשיו להיות כאן אבל הם לא עזבו את המקום. רק אחרי שהגיע קצין מג"ב והסברתי לו שחלפו כבר 45 ימים, המג"בניקים עזבו את המקום", מספר לוי לקול היהודי.

שוטרי המג"ב עזבו את המבנה ולוי נכנס למקום ותיעד את המבנה. בתיעוד שהגיע לידי הקול היהודי, ניתן לראות זבל ולכלוך רב, כמו חמגשיות עם אוכל סמוך לספרי קודש, צחנה בשירותים ועוד.

"אחרי שהם יצאו, צילמתי את המבנה. השירותים היו ממש מסריחים. לכלוך זרוק בכל פינה. נראה כאילו כלל לא היה אכפת להם. הם הוציאו תושבים מהבית שלהם למשך 45 יום ובזמן הזה פשוט לכלכו וטינפו ואפילו לא חשבו לנקות את המקום לפני שהם עוזבים", אומר לוי.

פנינו לדובר מג"ב כבר בשעות הבוקר לקבלת תגובה בנושא, אך עד לרגע זה טרם התקבלה תגובה במערכת.

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 9 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד