בע"ה כ"ג אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

קריאה: הצביעו לח"כים שהתנגדו לעינוי הנערים

הורי נערים מישיבת פרי הארץ יצאו בקריאה לקראת הפריימריז בליכוד שיתקיים מחר להצביע עבור הח"כים שתמכו במאבק על זכויות הנערים שנעצרו בשב"כ

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ט שבט תשע"ט - 10:25 04/02/2019
גודל: א א א
פריימריז לליכוד. ארכיון  (הליכוד)
פריימריז לליכוד. ארכיון (הליכוד)

מחר  (ג') יתקיימו הפריימריז לבחירת רשימת הליכוד לכנסת. 

הורים לנערים מישיבת פרי הארץ שכזכור מספר מתלמידיה נעצרו על ידי שירות הבטחון הכללי בחשד להריגת הערבייה עיישה א ראבי, יצאו בקריאה לציבור.

בהודעה שהוציאו ההורים הם קוראים לציבור מתפקדי הליכוד בעלי זכות ההצבעה לבחור לרשימה את הח"כים שהתגנדו לאופן בו טיפל השב"כ באירוע והכריזו כי "אין טרור יהודי".

בהודעתם כתבו "אנו, הורים שוחרי צדק, קוראים לציבור מתפקדי הליכוד לתמוך במועמדים הבאים ברשימת הליכוד לכנסת שלא נכנעו לתקשורת, ותמכו בנערים החפים מפשע מישיבת "פרי הארץ" שנעצרו בידי השב"כ".

ראשונה הם מונים את ח"כ נאווה בוקר שאמרה כי  "עדיף שהשב"כ יעסוק במניעת הטרור הפלסטיני הרצחני ולא בעינוי נערים יהודים". 

אחריה מנו את יריב לוין שאמר כי "אי אפשר שלא להתקומם נוכח הצביעות הזו של אותם אנשים, שמספיק בדל של אירוע שאפילו לא נבדק, והם כבר יודעים שהצד היהודי הוא האשם". 

תמיכה נשמעה גם במועמדותה של חברת הכנסת ושרת התרבות והספורט מירי רגב שאמרה כי "מסתמן תהליך לא הוגן ולא צודק שנמשך שנים כלפי יהודים. צריך לבדוק ולבקר גם את השב"כ. הלוואי שכל ערבי שזורק אבנים היה מקבל טיפול כזה"

אורן חזן שאמר "אני לא מאמין שאותם נערים עשו את המעשה שמייחסים להם" "הכל צריך להיות במסגרת זכויות אדם" "הטרור הוא לא יהודי, הטרור הוא ערבי" נמצאה גם ברשימה.

מיקי זוהר אמר אז "לא ייתכן שהשב"כ יתייחס לנערים יהודים כאל מחבלים".  ציפי חוטובלי: "לצערי הרב ראינו נערים ערבים שמשתחררים על יידוי אבנים כאילו כלום לא קרה. אנחנו לא רואים את אותה מידת חומרה כלפי נערים פלשתינים שזורקים אבנים." "לראות בפרופורציה, אנחנו מדינה שנאנקת תחת 100 שנות טרור פלסטיני".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד