בע"ה כ"ה אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריקלין על ההקפאה בירושלים: "סומך על ראש הממשלה"

במהלך דיון בתכנית הפטריוטים בערוץ 20 הצהיר שמעון ריקלין כי הוא סומך על ראש הממשלה בנושא הקפאת הבנייה בבירה. קלמן ליבסקינד: "אני בהלם"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ו' שבט תשע"ח - 12:49 22/01/2018
גודל: א א א
שמעון ריקלין בפטריוטים. צילום מסך
שמעון ריקלין בפטריוטים. צילום מסך

במהלך תוכנית הפטריוטים שנערכה אתמול (א') בערוץ 20, התרחש עימות בין הפרשן המדיני של ערוץ 20 שמעון ריקלין, לעיתונאי קלמן ליבסקינד.

הדיון עסק בהקפאת הבנייה בשכונת גבעת המטוס בירושלים, על רקע פרסום בישראל היום כי ההקפאה בוצעה בלחץ גרמני.

ריקלין החל להסביר את סיבותיו של ראש הממשלה להקפאת הבנייה בירושלים, וציין כי ישנם לחצים מכל מיני מדינות כמו ארצות הברית, סעודיה, מצרים, ירדן ואפילו גרמניה.

ריקלין הסביר כי דבריו הם על פי שיטת ראש הממשלה אך זאת לא דעתו האישית, אך אז החל קלמן ליבסקינד לתקוף אותו ואמר כי הוא לא מאמין למה שהוא רואה. "שמע, אם משהו היה אומר לי לפני עשרים שנה ששמעון ריקלין הגדול, בונה ההתיישבות ומחדש היישוב היהודי בתבל, ישב לי פה בפטריוטים, ויסביר לי למה לא צריך לבנות בירושלים, אני רואה אותך ואני לא מאמין".

ליבסקינד שאל את ריקלין מה תפיסתו האישית, כשאז הודיע ריקלין כי הוא "סומך על ראש הממשלה". בתגובה לדברי ריקלין אמר ליבסקינד כי נראה שביבי "לקח את ראשו של ריקלין ושם באקווריום". 

בשנים האחרונות בתגובה לחקירות הרבות הסובבות את ראש הממשלה, ובתגובה לטענותיו כי התקשורת רודפת אותו, התייצב שמעון ריקלין לימינו של ראש הממשלה, והוא מגן בתוקף נתניהו.

 

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד