בע"ה ז' אייר תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

שביתת רעב מול בית השר אוחנה: "צדק לאהוביה סנדק"

אברהם סנדק ביקר את אלישוב הר שלום השובת רעב מול ביתו של השר אוחנה. "בטמרה מיידית מח"ש לקחו את השוטרים לחקירה - ברצח של הבן שלנו לקח שלושה ימים - זה חוסר אמת וטיווח"

  • יח"צ
  • כ"א שבט תשפ"א - 09:24 03/02/2021
גודל: א א א

אוהל מחאה הוקם אתמול (שלישי) מול ביתו של השר אמיר אוחנה בדרישה כי יורה על הקמתה של ועדת חקירה בעקבות הרג הנער אהוביה סנדק ז"ל בידי שוטירם מימ"ר ש"י. באוהל שובת רעב זה היום השביעי אלישוב הר שלום, מידי יום צפויים להגיע למקום פעילים אשר יצטרפו לשביתת הרעב.

אמש, הגיעו לאוהל המחאה משפחת סנדק. אביו של אהוביה ז"ל אברהם אמר במקום  "אנחנו כאן משפחת סנדק נמצאים באוהל שביתת הרעב בתל אביב מול ביתו שר השר אוחנה. עם ישראל הוא עם ששואף לצדק ואמת, היום בבוקר שמענו על אירוע שבו נהרגו בטמרה ומיידית מח"ש לקחו את השוטרים לחקירה לבדוק את הנושא. באירוע של הרצח של הבן שלנו לקח שלושה ימים הדבר הזה מרגיש כמו משהו של חוסר אמת של טיווח והדבר הזה פוגע בכל אזרחי ישראל שרוצים מדינה מלאה באמת מלאה בצדק." 

הצטרפו לערוץ הטלגרם של הקול היהודי >>

אלישוב הוסיף כי "לאחר מעל 40 יום שציבור שלם זועק ערב ערב בצמתי הארץ, וזעקותינו נופלות על אוזניים ערלות,  החלטתי להגיע אל בית השר ולשבות רעב זה היום ה-7, החשש לחייהם של אחרים בעלי פאות ולא בעלי פאות, חרדים, מתנחלים, בני העדה האתיופית וכל ציבור שקולו מושתק כאן במדינה לא נותן לי מנוח, אנו רוצים לגדל ילדים באהבה בשמחה בידיעה כי הסכנות הערבות לנו הם מבחוץ ולא מבית, מבשר מבשרנו!

כבוד השר, האם תוכל להבטיח שמקרה כזה לא יקרה שוב? איך יתכן שעברו 40 יום והוריו של אהוביה לא קבלו שום מסמך ממלכתי בדבר הרג בנם??, האם לא מן הראוי שתצא הודעת התנצלות למשפחתו אך כלום ושום דבר.  בידך אדוני השר להקים ועדת חקירה חיצונית, טיוח  הרג אהוביה הוא שבר אמון שלא שלא יהיה לו תקנה. "

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד