בע"ה י"ג ניסן תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

שוחרר העצור האחרון מהאירוע ביצהר

בימ"ש השלום בפתח תקווה דחה את בקשת המשטרה ושחרר את העצור האחרון מאירועי יצהר. עו"ד רום: "ספיקות ברצון המשטרה להגיע לחקר האמת"

  • יח"צ
  • י' אב תשע"ח - 20:21 22/07/2018
גודל: א א א
אזיקים (יהודה פרל)
אזיקים (יהודה פרל)

בימ"ש השלום בפ"ת דחה את בקשת המשטרה להאריך ב- 5 ימים את מעצרו של הצעיר שנעצר בשבוע שעבר באירוע ביצהר, והורה על שחרורו בתנאים מגבילים.

בימ"ש קבע כי החשוד ישוחרר למעצר בית למספר ימים ולאחריהם יורחק מהיישוב יצהר ל-30 יום.

בהחלטתה ביקרה השופטת שלהבת קמיר-וייס את המשטרה על כך שטרם בדקה את טענת האליבי של החשוד, שטען כבר משלב המעצר כי לא נטל חלק באירוע ורק שהה בסמוך ותיעד אותו, וכי היה מצופה כי המשטרה תצפה בתיעוד אותו תיעד החשוד. בנוסף קבעה השופטת כי מצפייה בתיעוד האירוע נחלש החשד הסביר כנגד החשוד.

עם החלטת השחרור ביקשה המדינה עיכוב ביצוע לצורך הגשת ערר לבימ"ש המחוזי, אך לפני זמן קצר הודיעה כי חזרה בה מכוונתה לערר.

עו"ד נתי רום שייצג את החשוד מטעם ארגון חוננו מסר "לפני  חמישה ימים נעצר חשוד בזריקת אבן ביצהר. משעת מעצרו טען פעם אחר פעם כי צילם את הארוע ולא היה חלק ממנו, טענתו לא נבדקו במשך ימים ארוכים. במהלך הדיון בבימ"ש עולה כי ארבעה ימים משטרת ישראל וכל ימ"ר ש"י טרם מצאו את הזמן לצפות בסרטון שמפריך את החשדות כנגדו. הדבר מעורר תמיהה וספקות ברצון של היחידה לרדת לחקר האמת."

זמן הזמן!

הפרויקט מוגבל בזמן, אם לא נגיע ליעד - כל הכסף שגייסנו עד כה ילך לטמיון. הצטרפו עכשיו להקמת מערכת תחקירים שתשפיע במציאות הרבה יותר.

יש תשורות שוות ומעניינות - אל תפספסו!

היכנסו עכשיו ותתמכו!

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 4 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד