בע"ה ג' תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

תנועת הריבונות תשיק היום את מיזם 'ירושלים רבתי' בשמורת 'עוז וגאו"ן'

במסגרת ועידת נוער הריבונות השלישית שתתקיים היום תשיק תנועת הריבונות את מיזם 'ירושלים רבתי' הקורא להרחבת גבולה המוניציפאלי של ירושלים והכללתם של אזורים נרחבים מיהודה ושומרון תחת כותרת מטרופולין ירושלים.

  • יח"צ
  • כ"ט סיון תשפ"א - 10:26 09/06/2021
גודל: א א א
(צילום: קובי ריכטר/TPS)
(צילום: קובי ריכטר/TPS)

על פי התכנית, אותה החלו לקדם ראשי תנועת הריבונות מול חברי כנסת ושרים, ייכללו במטרופולין ירושלים גוש עציון, מעלה אדומים, מבשרת וחלק מישובי בנימין. על השטח כולו יוחל חוק ירושלים האוסר קיום מו"מ מדיני למסירת חלקים ממנו לריבונות זרה.

בתנועת הריבונות רואים במהלך זה מענה למתקפות מבית ומוץ על ריבונותה של ישראל בירושלים. "האויב, באיראן, בתורכיה, בלבנון ובעזה מבליט שוב ושוב את מרכזיותה של ירושלים ובאותה מטבע עלינו להשיב, לקבוע עובדות מדיניות ולהעמיק את הקשר בין העם בישראל לירושלים, בירתו הנצחית", אומרות ראשי תנועת הריבונות, יהודית קצובר ונדיה מטר.

"מול אויבי ישראל נשמע קולו הברור והצלול של הנוער הישראלי חדור האמונה בצדקת דרכו, מודע למשימתו בשרשרת הציונות, ובעיקר מודע היטב לחשיבותה ומרכזיותה של ירושלים, בירתו הנצחית של עם הנצח. ברוח זו תתקיים ועידת נוער הריבונות, וממנה תצא בתנופה מחודשת הקריאה להחלת ויישום ריבונות ישראל על הארץ כולה מהגליל דרך יהודה שומרון ירושלים ובקעת הירדן ועד הנגב", דברי השתיים.

וועידת הנוער תתקיים בשמורת 'עוז וגאו"ן' שבגוש עציון ובה ייקחו חלק ראשי מועצות אזוריות, ראשי תנועות נוער, מזרחנים ואנשי ציבור.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 32 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד