בע"ה כ"ד כסלו תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

תשעה חודשים למות אהוביה סנדק - חבריו יוצאים במיזם לזכרו

מיזם לזכרו: פיתוח תשתיות לגבעות חדשות שהוקמו לאחרונה, במטרה להקל את תנאי החיים למשפחות בגבעות לקראת החורף. החברים קוראים לציבור לקחת חלק במיזם. "אהוביה כבר איננו איתנו - אך דרכו ומסירותו עדיין פועמות בשטח"

  • תוכן שיווקי
  • ו' תשרי תשפ"ב - 12:02 12/09/2021
גודל: א א א

למעלה משמונה חודשים חלפו מאז נהרג אהוביה סנדק ז"ל כתוצאה מניגוח מכוון של רכב משטרתי ברכבו, והצדק אפילו לא נראה באופק. מי שמנסים להתאושש מהטרגדיה ולהנציח את זכרו של אהוביה על ידי המשכת דרכו ופעילותו, בה נפל - הם חבריו מגבעות בנימין.

 בתחילת השבוע האחרון יצאו חבריו במיזם חדש להרחבת הפעילות בגבעות, בו יתקינו במסגרת המיזם תשתיות מים, וחשמל לגבעות חדשות שהוקמו לאחרונה, ויסללו כביש גישה למקום לפני חודשי החורף - דבר שיאפשר למשפחות שעלו על הקרקע, לעבור את החורף בבטחה.

חבריו של אהוביה שפועלים מטעם ארגון 'אר"י ישאג' שמסייע לגבעות, קוראים לציבור לקחת חלק ולתרום למיזם. בארגון 'אר"י ישאג' ציינו כי על פי פסקיהם של הרב דב ליאור והרב שמואל אליהו, ניתן לתרום לפעילות מכספי מעשר.

להשתתפות במיזם לזכרו של אהוביה סנדק >>

הוריו של אהוביה סיפרו: "אהוביה חי בכל נימי נפשו וגופו את אהבת הארץ - אהבה יוקדת קודש וקרבת השם. אהוביה ידע שהנקודה העיקרית שיכולה לרפא את עם ישראל ממשבר הזהות שלו היא לתת לו לצמוח על הקרקע לה הוא שייך, טבעיותו של עם ישראל צומח באוירה המחכים של ארץ הקודש". 

"אהוביה חי את ארץ ישראל ומסר את נפשו עליה. נשמתו של אהוביה ממשיכה להאיר בעולם את אהבת הארץ. בואו היו שותפים להמשכת האור האהוב הזה שאהוביה היה שותף לו", קראו.

אלישע ירד שהיה חברו של אהוביה, סיפר: "החלום של אהוביה עליו מסר את נפשו ימים ולילות, היה לראות את עם ישראל מחונן את ארצו ומקים נקודות התיישבות חדשות בכל רחבי יהודה ושומרון".

"אהוביה האמין בחשיבות העניין של ישוב הארץ בידי יהודים וראה בכך נדבך מרכזי בתהליך הגאולה, מלבד החשיבות הנוספת של שמירה על האדמות לבל יעברו לעם אחר וחיזוק הביטחון באזור שנוצר על ידי נוכחות יהודית נרחבת בשטחים הפתוחים".

"אהוביה כבר איננו איתנו - אך דרכו ומסירותו עדיין פועמות בשטח, ואנו שואבים ממנו השראה בפעילות להמשכת דרכו בישוב הארץ", אמר ירד.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 37 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד