בע"ה ג' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"להחזיר את הישיבה לקבר יוסף"

הלילה נערכה כניסה לקבר יוסף הצדיק שבשומרון. דגן: "להחזיר את הנוכחות הקבוע ואת הישיבה למקום" במהלך הכניסה בוצע ירי לעבר רכב חשוד

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ג תמוז תשע"ח - 14:26 26/06/2018
גודל: א א א
קבר יוסף  (מועצה אזורית שומרון)
קבר יוסף (מועצה אזורית שומרון)

הלילה (ג') נערכה כניסה לקבר יוסף הצדיק בשכם. 

בין הנכנסים היו ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, הרב אליקים לבנון, בנצי ליברמן ראש מועצת שומרון לשעבר,  ואישי ציבור נוספים.

הרב אליקים לבנון, רב הישוב אלון מורה אמר: "יוסף הצדיק, זה הבסיס שלנו, יסוד, והוא הנותן לנו את הכח, להמשיך בארץ, למרות הקשיים. בזכות יוסף הצדיק אנחנו לא נרתעים מהקשיים, בע"ה נבנה ונתגבר". 

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון קרא במקום לממשלת ישראל להחזיר את הנוכחות היהודית למקום:  "אנחנו זוכים להגיע פעם נוספת, בין 14 ל 15 כניסות בשנה, אלפי אנשים כל כניסה, מצד אחד הלב שמח לראות אנשים מכל רחבי הארץ, ומחו"ל שמגיעים, מצד שני הלב נחמץ, שאנחנו צריכים להגיע בלילה, והישיבה לא נמצאת כאן כל הזמן, ואנחנו מכאן יוצאים בקריאה לממשלת ישראל, להחזיר את הנוכחות היהודית הגבוהה בקבר יוסף, לנו כהתיישבות בשומרון יש אחריות לחיות כאן ולבנות, אבל גם אחריות לשמור כאן על המקומות הקדושים לעם היהודי, ובראשם קבר יוסף, אנחנו לא נשקוט, עד שדגל ישראל יחזור להתנופף כאן בצורה מלאה".  

במהלך הכניסה כח צבאי פתח בירי לעבר רכב ערבי חשוד שהתקרב לעברו במהירות בשכונת בלטה בעיר, מהירי נפצע נהג הרכב.

בזכות קוראים כמוך – נשמיע את הקול היהודי ונשנה מציאות!

הפוסט שקראת עכשיו, לא במקרה נמצא כאן, בקול היהודי. צוות הקול היהודי משקיע יום-יום המון מחשבה ועבודה קשה כדי להביא לגולשים שלנו חדשות ומידע שאין בשום מקום אחר, ולתת במה לקול היהודי, שפעמים רבות מושתק בידי כלי התקשורת והרשויות במדינה.

כעיתונות עצמאית, אנו פועלים ללא מטרות רווח. כעת יצאנו לקמפיין גיוס המונים מוגבל בזמן, כדי להקים מערכת תחקירים חדשה שתיצור שינוי משמעותי במציאות.

הצטרפו עכשיו לפרויקט – והיו שותפים בתקשורת יהודית-ערכית ועצמאית

לחץ כאן

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד