בע"ה ג' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"ביטול חוק ההתנתקות בקווי היסוד של הממשלה"

ראשי סניפים בכירים של הליכוד והבית היהודי: "הכניסו את ביטול חוק ההתנתקות לקווי היסוד של הממשלה" דגן: "דרישה חוצת מפלגות. על נתניהו להוביל אותה"

  • כ"א אייר תשע"ט - 14:32 26/05/2019
גודל: א א א
יהודים בחומש. ארכיון (ישיבת חומש)
יהודים בחומש. ארכיון (ישיבת חומש)

 

8 ראשי סניפים בכירים של הליכוד ושל הבית היהודי, כולם ממרכז הארץ, תומכים בדרישת ראש מועצה אזורית שומרון יוסי דגן ומגורשי חומש - שאנור, להכניס על פי בקשת איחוד מפלגות הימין את החוק לביטול חוק ההתנתקות לקווי היסוד של הממשלה.

בין ראשי הסניפים שהצטרפו לדרישה: מהליכוד: יו"ר סניף רעננה - רחלי בן ארי סקעת, יו"ר סניף גבעת שמואל - אלחנן אנגלסמן יור  סניף ראש העין - מתי יצחק. ויו"ר סניף כפר סבא - אורן כהן. 
ראשי הסניפים של הבית היהודי שהביעו תמיכה בדרישה המשותפת:  יור הבית היהודי בחיפה - יואב רמתי, יור סניף אילת - משה וילף, יור סניף גבעת שמואל - שמוליק מאירוביץ ויור סניף ירושלים: איציק משה. 

ראש מועצה אזורית שומרון יוסי דגן מגורש משא - נור בעצמו, המוביל את הדרישה אמר: "ברור כשמש שמדובר בדרישה שהיא חוצת מפלגות וסקטורים. יש רוב להצעת החוק לביטול חוק ההתנתקות בצפון השומרון הן בקרב השרים המיועדים, והן בקואליציה כולה. כ 30 חכים מתוך 35 חכים של הליכוד תומכים בדרישה. אין שום סיבה שיימנע מיהודים להכנס לשטח שנמצא בשליטה ישראלית מלאה רק בשל חוק שאין חולק על כך שהוא היה טעות. אני קורא לראש הממשלה להוביל את המהלך הזה, גם בימים קשים אלו".

החוק לביטול חוק ההתנתקות מצפון השומרון, הוא חוק שיאפשר את החזרת חופש התנועה לישראלים בישובים שנעקרו בגירוש בצפון השומרון: גנים, כדים חומש ושא - נור, יישובים שכולם נשארו בשליטה ישראלית מלאה, אולם רק חופש התנועה נשלל שם מישראלים.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


106 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 324 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד