בע"ה ז' סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"לבנות עוד קומה ולהחיל ריבונות"

לקראת ביקור טראמפ ויום ירושלים 'נשים בירוק' קוראות להחיל ריבונות על כל ארץ ישראל

  • כ"ו אייר תשע"ז - 08:55 22/05/2017
גודל: א א א

לקראת יום שחרור ירושלים יו"ש והגולן ולקראת ביקורו של נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, בישראל יוצאת תנועת הריבונות, מייסודה של תנועת 'נשים בירוק', לתנופת הסברה מחודשת לקידום והובלת חזון הריבונות.

עם הגעתו של הנשיא האמריקאי מפרסמת התנועה מודעת ענק בעיתונים ג'רוזלם פוסט ו'הארץ' ובה לצד ברכת 'ברוך הבא' לנשיא האורח, גם פרטיו של סקר הקובע כי 75 אחוזים מהציבור בישראל תומך בריבונות ישראלית על יהודה ושומרון אם כחלק מתכנית האוטונומיה, כמהלך הדרגתי או כמהלך מלא ומקיף של ריבונות.

לקראת יום שחרור ירושלים תעלה תנועת הריבונות באתר 'ריבונות' (ribonut.co.il) במהלך השבוע פרויקט חגיגי ובו מפגשים ושיחות עם מנהיגי ההתיישבות ביהודה ושומרון על הסיפורים הקטנים והאישיים שהולידו את ההתיישבות הגדולה במרוצת חמישים שנה.

בין השאר תוכלו לגלות בפרויקט החגיגי איזו נזיפה קיבלו הרב לוינגר ז"ל והרב ולדמן מיגאל אלון; איך הסתננה קבוצת נשים לבית הדסה שבחברון; מדוע סירב ישראל הראל להתנצל בפני מנחם בגין; מיהו המורה שהפך להיות ממובילי ההתיישבות ביהודה ושומרון; מדוע חשש אלוף הפיקוד לשלומו של שר הביטחון שמעון פרס, ועוד סיפורים רבים מימי ראשית ההתיישבות, חלקם נחשפים לראשונה.

אתר 'ריבונות' מופיע בעברית ובאנגלית כאחד ובחודשים הראשונים לפעילותו הוא גורף התעניינות רבה בקרב תומכי ההתיישבות ואוהבי ארץ ישראל. באתר דיווחים, מאמרים, כתבות וראיונות סביב חזון הריבונות ודרכי יישומו.

יהודית קצובר ונדיה מטר, ראשי תנועת 'נשים בירוק', יוזמת ומובילת תנועת הריבונות, מדווחות כי החל מיום ירושלים תחל התנועה בהפצתו של ניוזלייטר שיישלח לאלפי תומכי ומחזקי התנועה בארץ ובחו"ל, ובו עדכונים על פעילות התנועה, הפניות לכתבות ומאמרים באתר 'ריבונות' ועוד.

"שחרור ירושלים, לב הארץ והגולן היוו קומה נוספת בעצמאותה של ישראל, וכעת, חמישים שנה אחרי, יכולה ישראל לצעוד צעד נוסף ולבנות קומה נוספת בבניין עצמאותה וריבונותה. חגיגות החמישים לאיחוד ירושלים והשיבה לערש הולדתו של העם היהודי, יחד עם שינוי האווירה בבית הלבן, יכולות וצריכות להיות הבסיס לצעדיה המדיניים הראשונים של ישראל החוזרת לחזון הציוני, הבטוח והאחראי של ריבונות עם ישראל על ארצו", דברי השתיים.

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד