בע"ה י"א סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"מצפה ממי שגיבה את השב"כ לערוך חשבון נפש"

עורך הדין איתמר בן גביר הגיב להסדר הטיעון בפרשת דומא: "על מי שגיבה את התנהלות השב"כ בפרשת דומא לערוך חשבון נפש עמוק"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ז' אייר תשע"ט - 15:18 12/05/2019
גודל: א א א
עורך הדין בן גביר. ארכיון חוננו
עורך הדין בן גביר. ארכיון חוננו

עו"ד איתמר בן גביר, מי שייצג מעורבים בפרשת דומא וייצג את צ' - הקטין שבית המשפט פסל את כל העדויות נגדו, מגיב לפרסומים היום לפיהם הקטין שהואשם בתחילה במעורבות ברצח משפחת דוואבשה בכפר דומא ואף נחקר בעינויים בשל כך, לא יואשם בסופו של דבר בקשירת קשר לביצוע הרצח בדומא. 

בן גביר אומר כי "היום ניתנה התשובה לשאלה  ששאל נפתלי בנט "למי אתם מאמינים, לאיתמר בן גביר או לאיילת שקד?". קטין יהודי נלקח למרתפי השב"כ, ועונה על לא עוול בכפו. מצופה מכל מי שגיבה את התנהלות השב"כ בפרשת דומא לערוך חשבון נפש עמוק ובמיוחד גורמים בציונות הדתית כמו בנט שטענו בזמנו שאני משקר". 

בן גביר מפנה אצבע מאשימה לעבר הפרקליטות והשב"כ: "השב"כ והפרקליטות פעלו במוטיבציית יתר על מנת לעשות הכל בפרשה הזו כדי להכפיש ולהשחיר את פני ציבור המתיישבים בכלל, ונוער הגבעות בפרט. הם לא בחלו באף אמצעי: החל מהדלפות חמורות לתקשורת, ועד לעינויים המזעזעים שעברו קטינים יהודים בחדרי החקירות בשב"כ". 

 עורך הדין מוסיף כי "שר המשפטים והשר לבטחון הפנים הבאים יהיו חייבים לבצע ניקוי אורוות ושינוי מעמיק ויסודי בהתנהלות מערכת המשפט ומערכת אכיפת החוק ולשנות את המצב הקיים בו הפרקליטות ושירות הבטחון הכללי פועלים בעודף מוטיבציה נגד חלוצי הגבעות וציבור המתיישבים".

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 22 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד