בע"ה ז' חשון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"תג מחיר" משטרתי? שוטרי מג"ב פגעו ברכב ביצהר

עד ראייה סיפר לקול היהודי כי ג'יפ מג"ב פגע בכוונה ברכב חונה מאחר והשוטרים זעמו על תושבים בקומי אורי. במג"ב לא הגיבו לפניית הקול היהודי

  • אלחנן גרונר
  • כ"ט אלול תש"פ - 08:25 18/09/2020
גודל: א א א
הרכב שניזוק  (באדיבות המצלם)
הרכב שניזוק (באדיבות המצלם)

לפי דברי התושבים, שוטרי מג"ב המוצבים בכניסה לשכונת קומי אורי התעמתו עם תושבים שביקשו להיכנס לשכונה. לאחר דין ודברים עזבו התושבים את המקום, אך הרכב בו נסעו נתקע בכביש שבין השכונה לישוב עצמו.

לאחר זמן מה יצא ג'יפ מג"ב ובו השוטרים שלפי דברי התושבים היו "עצבניים מאוד". אחד התושבים הבחין מרחוק בג'יפ מאט את נסיעתו ליד הרכב שחנה בשולי הדרך, ונצמד אליו. לאחר מכן נסע הג'יפ מהמקום.

"חשבתי שבגלל שהם זיהו שברכב הזה היו התושבים שביקשו קודם להיכנס לקומי אורי הם עצרו לבדוק את הרכב או משהו", סיפר התושב לקול היהודי. אלא שבהמשך הבחינו התושבים כי הג'יפ לא סתם נצמד לרכב אלא פגע בו וגרם לו לנזק רב, לדבריהם בכוונת מכוון.

ברכב ניתן לראות שפשופים, המראה נתלשה לחלוטין ממקומה, ונגרם נזק לשתי דלתות של הרכב ולפנס הקדמי. לדברי התושבים, הפגיעה מתאימה לגובה של צמיג רזרבי של ג'יפ הדויד, ויתכן שבאמצעותו בוצעה הפגיעה באופן שלא יגרום נזק לג'יפ עצמו. בנוסף ניתן להבחין בסימנים של צמיג ג'יפ בקדמת הרכב בפגיעה שגרמה לנזק לקדמת הרכב והפנס.

במג"ב לא הגיבו עד כה לפניית הקול היהודי.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 23 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד