בע"ה כ"ח שבט תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

"תקיפת האשה-מהאירועים החמורים בתולדות מג"ב"

יו"ר זהות משה פייגלין במכתב חריף למפקד מג"ב בדרישה שיחקור לעומק את טענות תושבת גאולת ציון שנפגעה על ידי שוטרי מג"ב

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ח כסלו תשע"ט - 10:02 06/12/2018
גודל: א א א
ההרס בגאולת ציון.  (גאולת ציון בחזון ובמעש)
ההרס בגאולת ציון. (גאולת ציון בחזון ובמעש)

יו"ר 'זהות', משה פייגלין במכתב חריף למפקד מג"ב קובי שבתאי בעקבות הפינוי הברוטאלי בגאולת ציון. בפינוי דווח כי אם לילדים תושבת המאחז הותקפה באכזריות על ידי שוטרי מג"ב שפגע בצניעותה באופן בוטה.

"אדוני הניצב שלום, בימים האחרונים הגיע אלי סיפור מזעזע ומטריד ביותר, שצריך להדיר שינה מכל אזרח במדינת ישראל, לא כל שכן ממקבלי ההחלטות וממפקד מג"ב", פתח פייגלין.

"על פי עדות ששמעתי מגוף ראשון, ביום שישי האחרון הגיעו שוטרי מג"ב אל מאחז גאולת ציון ליד שילה, על מנת להרוס מבנים במאחז ולפנות תושבים.

לדברי אישה, המתגוררת עם בעלה וילדיה במאחז, נקטו שוטרי מג"ב באלימות רבה ביותר כלפיה וכלפי שלושת ילדיה, תוך שהם מפשיטים אותה לחלוטין מבגדיה, לעיני ילדיה ולעיני עשרות שוטרים ושוטרות, מצלמים את הסיטואציה כולה, צוחקים ונראים משועשעים מכל ההתרחשות", תיאר פייגלין את האירוע הקשה.

"על פי עדות האישה, רק לאחר למעלה משעה התירו לה שוטרי מג"ב להתלבש... מדובר בסיפור מן החמורים ביותר בתולדות צה"ל, מג"ב ומשטרת ישראל, שצריך להרעיד את אמות הסיפים במדינה, ואני, באופן אישי, אעשה הכל כדי שכך אכן יקרה", הכריז פייגלין.

"דובר מג"ב, אשר התראיין היום בתקשורת, הכחיש את הסיפור אני מודיעך באופן אישי, כל עוד לא נחשף התיעוד הגולמי והמלא של האירוע, באופן שאינו מותיר ספק בדבר נכונות הגרסה של דובר מג"ב - אמשיך להאמין לגרסת האישה, אתייחס לכך כאל אונס קבוצתי של ממש שעברה בידי שוטרי מג"ב ואעשה הכל על מנת שהפושעים יבואו על עונשם", הוסיף.

לסיום אמר פייגלין כי "הדבר דורש את טיפולך הדחוף, המהיר והמיידי, על מנת לברר את הנושא ולהעמיד את האחראים לדין. בברכה, משה פייגלין יו"ר מפלגת זהות".  

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 26 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד