בע"ה א' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בהכנות ל'צמאה': נאור כרמי זכה בפרס התרבות

ההכנות לפרוייקט 'צמאה' שיתקיים בי"ט כסלו בעיצומן. והיום קיבל האמן והיוצר נאור כרמי, ממפיקי הפרוייקט, הודעה כי זכה בפרס היצירה והתרבות לשנה זו

  • יח"צ
  • ז' חשון תשע"ט - 20:37 16/10/2018
גודל: א א א
צילום: אוהד רומנו)
צילום: אוהד רומנו)

 

בהפקת אירועי צמאה התרגשו היום לשמוע כי נאור כרמי, המפיק המוזיקלי של הפרויקט העמל בימים אלו על דיסק חמישי בסדרה, זכה בפרס שר החינוך לתרבות ויצירה על שם אורי אורבך ז"ל.
 
הרב משה שילת העומד בראש אירועי יריד החסידות ויוזם פרוייקט 'צמאה' אמר עם קבלת ההודעה כי "מפעים לראות איך שהניגונים החסידיים האותנטיים הפכו בחמש השנים האחרונות לנחלת הכלל ממש.

נאור הצליח להוציא מביצועים עתיקים, עיבודים מודרניים וחדישים שהנגישו את עולם הניגון לכל דורש. אנו מברכים אותו ומחכים לפגוש את עשרות האלפים באירועי צמאה בפעם התשיעית שיתקיימו השנה בין ט"ז-כ' כסלו בבנייני האומה", אמר הרב שילת.

נאור כרמי אף זכה בפרס ראשון בפסטיבל העולמי למוסיקה יהודית באמסטרדם וראש המחלקה למוסיקה יהודית ב"מזמור". 

בנימוקים למתן הפרס ליוצר נאור כרמי, צויין: "מחלוצי המוסיקה האתנית בארץ, יוצר ומחדש  את הניגון האשכנזי הנסתר. מלחין ומנהיג הרכבים, מעבד ומפיק מוסיקאלי פורה ומוכשר. כרמי מפיק מזה שמונה שנים את האירוע המוסיקלי הגדול ביותר של המוסיקה היהודית וכן את התקליטור "צמאה". 

פרויקט צמאה זכה להצלחה מסחררת והפך לתופעה במוסיקה ובתרבות היהודית. ועדת הפרס מצאה אותו ראוי בזכות סגנונו הייחודי, המלווה את יצירותיו והפקותיו המוסיקאלית לאורך השנים".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 15 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד